sklep z nasionami marihuany xxl, thc-thc.com

Jak uniknąć wdychania pestycydów z marihuany?

e-pestycydy-marihuana-w-marihuanie-zanieczyszczona-marihuana

Przy produkcji marihuany, która zaczyna wyglądać jak coraz bardziej legalny przemysł, obawy co do stosowania pestycydów rosną.

Problem jest, pomimo że marihuana jest coraz bardziej powszechna i legalna, tylko garstka państw wprowadziła środki zapewniające jakość produktów.

Na przykład, w Kalifornii, badania laboratoryjne są całkowicie opcjonalne. I to jest zła wiadomość, ostrzega Jeffrey Raber, który posiada doktorat z chemii i prowadzi laboratorium do badań nad marihuaną – Werc Shop.

Według dr Raber, pestycydy są obecne w około 10% próbek, które są wysyłane do Werc Shop. Chociaż obowiązkowe testy byłyby idealnym rozwiązaniem, dr Raber niedawno postanowił określić, jak wielkie zagrożenie stanowi ryzyko pestycydów (tak naprawdę).

Jego badanie, opublikowane w Journal of Toxicology, pokazuje, że przy użyciu filtrowanego urządzenia do palenia można drastycznie zmniejszyć konwersję pestycydów z wdychanego dymu.

Doktor Raber i jego zespół wykorzystali wodną fifkę do badania, która filtruje dym zarówno poprzez bawełną jak i warstwy węglowe.

Niefiltrujące fifki i bongo, wydają się oferować znacznie mniejszą ochronę przed pestycydami.

Badanie musi jeszcze zidentyfikować konkretne skutki zdrowotne związane z paleniem zanieczyszczonej marihuany, jednak doktor Raber uważa, że pacjenci z osłabionym układem odpornościowym są najbardziej narażeni na niebezpieczeństwo.

sklep nasiona marihuany, konopi, cannabis, ganji, skunka, ak 47, thc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © THCLand.pl - Czyli informacje na temat marihuany, konopi, cannabis.