Przygotowanie się do testu narkotykowego (włosy)

Nawet jeśli jesteś badany przez renomowaną firmę, nie przejmuj się zbytnio. Możesz przygotować się poprzez zakup testu wcześniej, aby upewnić się, że jesteś czysty przed wykonaniem testu właściwego.

Teraz to, co może wydawać się trochę trudne. Nie ma jednego sposobu, a nawet jednego produktu, który może obiecać ci pomóc przejść test narkotykowy, więc nie otrzymasz jednej odpowiedzi. Istnieją jednak pewne doskonałe opcje, które są prawdopodobnie przydatne. Są nawet firmy, które gwarantują 200% zwrotu pieniędzy za swoje produkty, ale nie chcesz zajmować się zwrotem pieniędzy, po nieudanym teście, prawda?

Musisz zrobić wszystko co możliwe, aby sobie pomóc.

• Pozbądź się wszystkich włosów

Gdy kilka lat temu ogłoszono wprowadzenie testowania włosów pod kątem narkotyków, wiele osób zdecydowało się zrobić najłatwiejszą rzecz, o której można pomyśleć, aby zagwarantować przejście testu narkotykowego.

Powinno się 5 dni przed badaniem całkowicie zaprzestać stosowania narkotyków, a następnie zgolić włosy z całego ciała. Wiem, że to brzmi skrajnie, ale działa! Nowe włosy będą „czyste”, ponieważ wyrośnięcie zajmie im około 7 dni.

Jak sam widzisz, jest to łatwe i kosztuje niewiele.

Jednak, istnieją również pracodawcy, którzy od razu obleją twój test, jeśli przyjdziesz całkowicie ogolony. Będą chcieli wiedzieć, dlaczego to zrobiłeś, skoro wiedziałeś, że będziesz pod tym kątem badany. Nie można winić ich za podejrzenia.

Z tego powodu, nie sugerujemy tej metody, chyba że nie masz wyboru.

• Zaplanuj detoks

Są więc dwie intensywne techniki oczyszczania, o których jest bardzo głośno. Nie potrzebujesz dużo, tylko kilka produktów które prawdopodobnie masz w domu. Te dwa często wykorzystywane sposoby oczyszczania to Growman/Macujo oraz Jerry G. Są one skuteczne w pozbywaniu się jakichkolwiek oznak metabolitu THC z włosów.

Jerry G. stosuje wybielacz, a technika Growman/Macujo wykorzystuje kwas salicylowy i ocet. Nie każdy jednak jest zwolennikiem tych metod, a zwłaszcza lekarze, zatem próbujesz na własne ryzyko.

• Kup szampon oczyszczający

Jednym z najlepszych i najprostszych sposobów usunięcia wszelkich dowodów na narkotyki przed badaniem jest zastosowanie dobrego szamponu oczyszczającego. Jest to naprawdę jedna z najbezpieczniejszych opcji. Po prostu musisz zorientować się, jaki szampon kupić.

Szampony oczyszczające to bardzo popularny sposób usuwania marihuany z włosów, jednak musisz wiedzieć, że nie wszystkie z nich działają odpowiednio. Powodem, dla którego wiele z nich nie jest dobrych jest to, że nie penetrują one mieszków włosowych, a jest to konieczne w celu pozbycia się pozostałości narkotyku.

Jeśli naprawdę chcesz dobrej jakości szampon, który daje doskonałe wyniki, musisz być skłonny zainwestować w niego więcej pieniędzy. Jeśli znajdziesz szampon detoksykacyjny, który kosztuje mniej niż 50 zł to prawdopodobnie nie jest on tak dobry, jak twierdzą jego producenci. Dobrym szamponem jest Aloe Rid. Jest to stara formuła, a sam szampon kosztuje więcej niż inne opcje, ze względu na ograniczoną podaż, ale jest on warty swojej ceny.

Jeśli szukasz najlepszego sposobu na pozbycie się marihuany z organizmu, a sam sobie w tym nie radzisz, możesz wynająć doradcę, który pomoże ci podjąć decyzję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © THCLand.pl - Czyli informacje na temat marihuany, konopi, cannabis.