Wapowanie – dlaczego?

Istnieje wiele sposobów na konsumpcję marihuany, a jednym z najbezpieczniejszych jest wapowanie.

1. Istnieją dowody naukowe na to, że waporyzatory są bezpieczniejsze niż palenie.

Według badań przeprowadzonych przez California NORML i MAPS odkryto, że waporyzatory skutecznie dostarczają kannabinoidy do naszego organizmu, jednocześnie eliminując lub drastycznie redukując inne toksyny związane z paleniem marihuany.

2. Waporyzowanie pozwala zaoszczędzić pieniądze.

Waporyzatory redukują marihuanę do najczystszych kannabinoidów, co czyni ją o 30 procent bardziej wydajną niż palenie marihuany przez fifkę lub jointa. Oznacza to, że osiągniesz te same wyniki przy mniejszej ilości marihuany zmniejszając kwotę jaką musisz wydawać co miesiąc na marihuanę.

3. Waporyzatory są bardziej dyskretne.

Podobnie jak większość ludzi, wielu pacjentów marihuany woli fakt, że stosuje marihuanę dla siebie. Ale ci, którzy decydują się na palenie wiedzą, że ta metoda wydziela specyficzny zapach, który osiada w domach, samochodach i na ubraniach. Ale waporyzatory są całkowicie bezwonne, co oznacza, że możesz brać leki w dyskrecji i zachować tak bardzo pożądaną prywatność.

4. Wdychasz o wiele mniej toksyn.

Zamiast spalania marihuany, która może wytwarzać toksyczne i potencjalnie rakotwórcze produkty uboczne, waporyzatory podgrzewają cannabis do temperatury 180-200 ° C (356-339 ° F), powodując że związki czynne parują, nie dymią. Para zawiera praktycznie zero cząstek stałych lub smoły i znacznie niższe stężenia szkodliwych gazów takich jak tlenek węgla.

5. Twoje płuca będą ci wdzięczne.

Nie ma naukowych dowodów na to, że palenie marihuany powoduje raka, jednak u palaczy występuje zwiększone ryzyko zapalenia oskrzeli i infekcji dróg oddechowych ze względu na ilość wdychanego dymu. Ale ze względu na to, ze waporyzatory wytwarzają parę, która jest w 95 procentach wolna od dymu i substancji rakotwórczych, znacznie zmniejszysz ryzyko wystąpienia problemów z płucami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © THCLand.pl - Czyli informacje na temat marihuany, konopi, cannabis.