Powód dla którego zalegalizowanie marihuany na całym świecie pomogłoby zwalczyć globalne ubóstwo w 1 rok

marihuana-alzheimer-sokowanie-marihuany

Jak skończyć z ubóstwem na świecie w 1 rok: Nie potrzebne są pieniądze. Żadna rewolucja. Żadna krew. Wystarczy zmiana jednej ustawy.

Tekst z wideo na YouTube mówiący: „Wystarczy pomyśleć. Jak dużo jedzenia, oleju, medycyn, lin, odzieży, materiałów budowlanych, papieru i tym podobnych można uzyskać z roślin konopi? Jeśli pomyślisz o tym realnie, jeśli konopia byłaby całkowicie legalna, to mogłaby zakończyć problem ubóstwa na świecie.

Może rosnąć niemal wszędzie, ale firmy farmaceutyczne, drewniane, tworzące olej i policja mają zbyt wiele do stracenia. Zakazanie marihuany to tak naprawdę WIELKI BIZNES, a tak się składa, że zarabianie na nielegalności najbardziej uniwersalnej i pomocnej rośliny na świecie tak naprawdę go zubaża. To jest PRZESTĘPSTWO. Wolność nie może istnieć, gdy natura jest nielegalna. Dobrzy ludzie nie potrzebują prawa, a przestępcy zawsze znajdą sposób, aby je obejść.

Pomyśl o wszystkich dzieciach, które dzięki marihuanie zostały wyleczone z setek napadów dziennie, że tam, gdzie lekarze dali wyrok śmierci choroba została wyleczona za pomocą oleju konopnego. Wystarczy pomyśleć o tym, jak bawełna wypala ziemię, jak znikają nasze drzewa, a to wszystko może być zastąpione wolnymi od pestycydów konopiami. Ziemie pokryte lasami, uleczone narody i koniec ubóstwa. Nie wspominając nawet o zasileniu społeczeństwa w czyste, odnawialne paliwo, ale do cholery – co ja mogę wiedzieć, jestem tylko NARKOMANEM, prawda…? Ha.”

Czy zgadzasz się z tym człowiekiem? Brzmi to jak świetny pomysł mający ogromny potencjał. Konsekwencje delegalizacji na pewno są zdumiewające, biorąc pod uwagę to, czego dowiedzieliśmy się w ostatnich latach o konopi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © THCLand.pl - Czyli informacje na temat marihuany, konopi, cannabis.