sklep z nasionami marihuany xxl, thc-thc.com

Instagram mówi NIE kontom przyjaznym cannabis

Gigant mediów społecznościowych – Instagram – ponownie usuwa konta przyjazne cannabis ze swojej platformy.

W ubiegłym tygodniu, główna platforma udostępniania zdjęć w mediach społecznościowych – Instagram, postanowił zlikwidować kilka kont związanych z cannabis.

Konta przyjazne dla cannabis, czyli głównie konta przychodni i sklepów, często są usuwane z Instagrama, ponieważ posty zawierające narkotyki i akcesoria z narkotykami stanowią naruszenie warunków korzystania z witryny.

Pomimo, że cannabis jest legalne w wielu miejscach na świecie, oraz w ponad połowie Stanów Zjednoczonych, wciąż nie jest legalne globalnie, co sprawia, że jest ono trudnym problemem pod kątem prawnym. SC Labs, wybitne laboratorium z San Francisco doświadczyło zamknięcia konta kilkukrotnie, mimo że medyczna marihuana jest legalna w Kalifornii.

Takie działania powodują również trudności w prowadzeniu innych biznesów, ponieważ nie mogą one obserwować swoich klientów ani prowadzić z nimi interakcji.

Pracownik z SC Labs powiedział w wywiadzie, że:

„Na poziomie osobistym, nie mam dostępu do pięciu lub sześciu lat historii dokumentującej nasze procesy i działania, nasze interakcje ze społecznością oraz historię naszej firmy.”

Instagram nie jest jedyną platformą społecznościową, która angażuje się w tego typu zachowania. Twitter, Facebook i Google również celują w firmy cannabis, a ostatnio dołączył do nich również YouTube.

Internetowi giganci, tacy jak Instagram i Facebook uważają małe, legalne firmy cannabis za bardzo łatwy cel, tylko dlatego, że są one zaangażowane w przemysł cannabis. Jest to sposób społeczności na ukaranie użytkowników cannabis.

sklep nasiona marihuany, konopi, cannabis, ganji, skunka, ak 47, thc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “Instagram mówi NIE kontom przyjaznym cannabis”


Copyright © THCLand.pl - Czyli informacje na temat marihuany, konopi, cannabis.