Jak powiedzieć osobie z którą się spotykasz, że…

Jak powiedzieć osobie z którą się spotykasz, że palisz marihuanę?

Dla wielu palenie marihuany to normalna, codzienna aktywność, która pomaga zachować spokój i rozluźnienie, a także pomaga pobudzić apetyt i poprawić samopoczucie. Dla innych jest ona faktycznie stosowana w leczeniu chorób lub zaburzeń. Ale są też tacy, dla których palenie marihuany jest obce i wręcz przerażające. Ważne jest, aby być szczerym z kimś, z kim się spotykasz, zwłaszcza jeśli marihuana jest ważną częścią twojego życia. Częścią, z której nie chcesz rezygnować, nawet dla kogoś wyjątkowego.

• Jeśli randkujesz online, umieść odpowiednią informację w swoim profilu

Możesz pominąć całą, niewygodną rozmowę aktualizując swój profil online, mówiąc że od czasu do czasu palisz marihuanę.

Większość serwisów randkowych pozwala na umieszczanie takich informacji w profilu, zatem może nie tylko unikniesz rozmowy, ale też przyciągniesz kogoś, kto lubi palić tak samo jak ty.

• Zapytaj partnera czy pali marihuanę

Dobrym pomysłem jest otwarcie rozmowy za pomocą prostego pytania. Możesz po prostu zapytać, czy twój partner pali marihuanę – na początku żartobliwie.

Takie rozpoczęcie rozmowy i pozwolenie partnerowi wypowiedzenia swojego zdania najpierw pokaże mu, że cenisz to, co ma do powiedzenia, a także w pierwszej kolejności daje ci znać, co dana osoba o tym myśli.

• Po prostu bądź uczciwy

Głównym zmartwieniem rozmawiania o paleniu jest to, że dana osoba w ogóle nie odniesie się do tego co mówisz tylko oceni cię poprzez piętno jakie otacza cannabis. Jednak jeśli będziesz otwarty i uczciwy, osoba na której ci zależy z pewnością zrozumie. Śmiało mów, że stosujesz marihuanę w przypadku choroby. A nawet jeśli palisz w celach rekreacyjnych, podaj kilka faktów na temat tego, jak bezpieczna jest marihuany i w jaki sposób pozwala utrzymać pozytywne nastawienie i ogólne rozluźnienie.

Podsumowując, miej odwagę powiedzieć osobie na której ci zależy co sądzisz o marihuanie oraz kiedy i jak ją stosujesz – ta osoba na pewno zrozumie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © THCLand.pl - Czyli informacje na temat marihuany, konopi, cannabis.