Jaka odmiana jest dla ciebie najlepsza?

Jaka odmiana marihuany jest dla ciebie najlepsza?

Czy pierwszy raz przymierzasz się do palenia marihuany i nie wiesz jaką odmianę wybrać? Czy planujesz uprawę cannabis, ale nie wiesz jaka odmiana najlepiej sprawdzi się w miejscu, w którym mieszkasz? Jakie czynniki mają znaczenie podczas procesu selekcji?
Jest tak wiele punktów i czynników, które musisz wziąć pod uwagę, że stworzyliśmy artykuł, który pomoże ci podjąć decyzję, albo chociaż zawęzić wybory, które bierze pod uwagę!

Zapraszamy do czytania!

• Cena

Wybierając najlepszą odmianę marihuany, jedną z najważniejszy rzeczy, które musisz wziąć pod uwagę jest oczywiście cena. Odmiany marihuany różnią się znacznie pod względem cen, zwłaszcza jeśli pochodzą z różnych źródeł. Zanim jednak podejmiesz ostateczną decyzję, pamiętaj, nie chcesz zamawiać hurtowo odmian, na które po prostu nie możesz sobie pozwolić.

• Efekty

Koleją rzeczą, którą musisz wziąć pod uwagę, są efekty odmiany, którą chcesz kupić. Czy chcesz uprawiać odmianę, która przyniesie ci korzyści medyczne? A może coś, co sprawdzi się doskonale podczas imprezy z przyjaciółmi?
Odmiany marihuany różnią się w zależności od efektów, jakie oferują. Są takie, które mogą sprawić, że poczujesz dodatkowy zastrzyk energii, oraz takie, które sprawią, że poczujesz się zrelaksowany jak nigdy wcześniej.

• Smak i zapach

Odmiany marihuany różnią się również pod kątem zapachu i smaku. Tak więc, jeśli jesteś kimś, kto jest bardzo wrażliwy jeśli chodzi o te rzeczy, są to czynniki, które musisz wziąć pod uwagę. Są takie, które smakują i pachną jak jagody – jedne gorzkie, inne bardziej zachęcające… inne wcale nie pachną. Wachlarz jest bardzo bogaty!

• Czas zbiorów

Wszystko zależy od ciebie, jakim czasem dysponujesz? Istnieją odmiany marihuany, które będą wymagać od ciebie tylko sześciu tygodni oczekiwań. Istnieją również odmiany, które sprawią, że będziesz musiał czekać co najmniej 14 tygodni, są też takie pomiędzy, których czas zbiorów wynosi 7 – 8 tygodni.

• Indica czy sativa

Istnieją dwie główne odmiany cannabis: indica i sativa. Odmiany indica gwarantują poczucie spokoju i relaksu, podczas gdy odmiany sativa oferują dodatkową dawkę energii. Są to główne różnice tymi dwoma odmianami. Musisz jednak wiedzieć, że istnieją również hybrydy tych odmian, które mogą dać użytkownikom różne efekty.

Wystarczy wziąć pod uwagę wyżej wspomniane aspekty, a wybór odpowiedniej odmiany nie będzie stanowił żadnego problemu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © THCLand.pl - Czyli informacje na temat marihuany, konopi, cannabis.