sklep z nasionami marihuany xxl, thc-thc.com

Legalizacja marihuany w Kanadzie

Legalizacja marihuany w Kanadzie pomoże całemu światu zrozumieć jaka jest alternatywa dla obecnej sytuacji.

Z podobnym ruchem w kierunku liberalizacji w niektórych stanach USA, Urugwaju, Portugalii i Holandii widzimy iż jest sens w odchodzeniu od traktowania cannabis jako problemu egzekwowania prawa, a także od kontroli i regulacji i pozwolenie stosowania substancji dorosłym w sposób rozsądny.

Jako pierwsza duża zachodnia ekonomia, która zalegalizowała w pełni marihuaną, kanadyjski eksperyment – bardzo odważny – posłuży do przegonienia czarnych chmur z często powtarzanej debaty na temat rekreacyjnego wykorzystania marihuany.

To na pewno ważna chwila. Kanada, podobnie jak reszta świata, od lat dwudziestych ubiegłego wieku usiłowała wprowadzić w życie politykę prohibicji inspirowaną potężnym, południowym sąsiadem.

Kiedy Kanada na dobre zakończy legalizację cannabis, nawet jeden ze słynnych murów Trumpa nie będzie w stanie powstrzymać jej rozprzestrzeniania się na południe od Stanów Zjednoczonych. Doda to z pewnością ognia do już napiętych stosunków między Waszyngtonem i Ottawą.

Co mówi nauka? Raporty medyczne sugerują różne rzeczy o skutkach społecznych marihuany. Porady oraz praktyka policyjna również są bardzo zróżnicowane. Co stanie się w Kanadzie w nadchodzących latach, pomoże światu zrozumieć, jaka jest alternatywa dla obecnej sytuacji.

Oprócz sytuacji, zmienia się także marihuana sama w sobie, dlatego tak ważne jest ciągłe badanie jej skutków i praktyczne doświadczenie legalizacji. Znaczna część sprzedaży detalicznej cannabis wiąże się z wyższym stężeniem substancji aktywnej THC, niż było to dostępne na przykład dla hippisów w latach 60 XX wieku. Istnieją sugestie, że pojawienie się wariantów o większej mocy może zwiększać ryzyko zaostrzenia istniejących na przykład stanów zdrowia psychicznego.

Z drugiej strony, pojawienie się syntetycznej marihuany w formach takich jak dobrze wszystkim znany „spice”, pozostawia wiele do dyskusji. To, jak Kanada poradzi sobie z oszałamiającą różnorodnością syntetycznych narkotyków, które przypominać efektami mają efekty marihuany, z pewnością będzie fascynującą lekcją. Nieuniknione jest, że niektóre syntetyczne kannabinoidy mogą zostać zakazane.

Legalizacja wcale nie jest synonimem do używania substancji przez całe społeczeństwo. Alkohol, tytoń i wiele potencjalnie szkodliwych artykułów spożywczych jest legalnych, ale są w wysokim stopniu regulowane. Ich sprzedaż jest licencjonowana, a produkt wyraźnie oznakowany i przetestowany pod kątem efektów i zagrożeń. Użytkownicy cannabis będą mieli znacznie jaśniejsze wyobrażenie na temat tego, co konsumują.

sklep nasiona marihuany, konopi, cannabis, ganji, skunka, ak 47, thc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © THCLand.pl - Czyli informacje na temat marihuany, konopi, cannabis.