Recenzja Nasion Konopi Odmiany Candyland

Ostatnim razem, gdy otwieraliśmy szafkę ze słoikami, przypomniało nam się, że jeden z nich pełny jest pięknych pączków Candyland. A więc co, zabieramy się do recenzji!

• Doświadczenie palenia.

Oszałamiająco jasnozielone liście Candyland pokryte są błyszczącymi trichomami tak gęsto, że oślepić by mogły jednorożca. Odmiana ta jest hybrydowym skrzyżowaniem pomiędzy Grandaddy Purple i Platinum Girl Scout Cookies. Posiada subtelny zapach cukierków owocowych – zapach, który dosłownie odbija się echem od aromatu.

Po kilku zaciągnięciach i kilku krótkich minutach, przypomniało nam się, że Candyland to hybryda, która mocno stroi po stronie sativy. Po produktywnym dniu pisania i mocnym, psychicznym zmęczeniu, zdecydowanie nie byliśmy przygotowani na intensywny haj, który wywołuje Candyland. Nie wiedzieliśmy co zrobić z dodatkową energią, zatem zaczęliśmy analizować, jak nią najlepiej pokierować: czy powinniśmy zacząć szukać czegoś wciągającego jak na przykład puzzle…? No i zaczęła się zabawa.

• Efekty Candyland.

Efekty były bardzo wesołe, umysł stał się analityczny, ale niezbyt poważny, a mimo mrowienia nóg, działanie koncentrowało się przede wszystkim na umyśle. Nie mogliśmy przestać gadać, a prowadzona konwersacja była mocno plotkarska i lekko psotna. Candyland jest jak La Croix tylko, że w wersji cannabis: euforia jest podniecająca i odświeżająca. Ostatnią rzeczą, na którą mieliśmy ochotę to praca lub zajmowanie się bieżącymi sprawami, więc po prostu opowiadaliśmy sobie nawzajem historie i popisywaliśmy się swoimi umiejętnościami. Po kolacji dostaliśmy ogromnej gastrofazy, co skutkowało późniejszym upieczeniem sporej porcji ciastek.

• U kogo najlepiej sprawdzi się Candyland?

Candyland to mocna, mentalna stymulacja, więc jest to niesamowita, społeczna odmiana do stosowania w ciągu dnia – oczywiście z przyjaciółmi. Sativa sprawia, że odmiana jest naprawdę podnosząca na duchu. Poza tym, działa cuda jako stymulant apetytu.

Odmiana marihuany Candyland jest trudno dostępna w formie nasion konopi. Ale warto jej poszukać na https://thc-thc.com, jest to sprawdzony i pewny sklep z nasionami. Jeśli nie uda Ci się znaleźć tej konkretnej odmiany, to warto sprawdzić inne genetyki z tego sklepu. Wybór jest oszałamiający i na pewno każdy miłośnik cannabisu znajdzie coś dla siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © THCLand.pl - Czyli informacje na temat marihuany, konopi, cannabis.