sklep z nasionami marihuany xxl, konopi indyjskich, thc-thc

Recenzja nasion odmiany Candyland

Recenzja nasion odmiany Candyland, THCLand.pl

Ostatnim razem, gdy otwieraliśmy szafkę ze słoikami, przypomniało nam się, że jeden z nich pełny jest pięknych pączków Candyland. A więc co, zabieramy się do recenzji!

• Doświadczenie palenia.

Oszałamiająco jasnozielone liście Candyland pokryte są błyszczącymi trichomami tak gęsto, że oślepić by mogły jednorożca. Odmiana ta jest hybrydowym skrzyżowaniem pomiędzy Grandaddy Purple i Platinum Girl Scout Cookies. Posiada subtelny zapach cukierków owocowych – zapach, który dosłownie odbija się echem od aromatu.

Po kilku zaciągnięciach i kilku krótkich minutach, przypomniało nam się, że Candyland to hybryda, która mocno stroi po stronie sativy. Po produktywnym dniu pisania i mocnym, psychicznym zmęczeniu, zdecydowanie nie byliśmy przygotowani na intensywny haj, który wywołuje Candyland. Nie wiedzieliśmy co zrobić z dodatkową energią, zatem zaczęliśmy analizować, jak nią najlepiej pokierować: czy powinniśmy zacząć szukać czegoś wciągającego jak na przykład puzzle…? No i zaczęła się zabawa.

• Efekty Candyland.

Efekty były bardzo wesołe, umysł stał się analityczny, ale niezbyt poważny, a mimo mrowienia nóg, działanie koncentrowało się przede wszystkim na umyśle. Nie mogliśmy przestać gadać, a prowadzona konwersacja była mocno plotkarska i lekko psotna. Candyland jest jak La Croix tylko, że w wersji cannabis: euforia jest podniecająca i odświeżająca. Ostatnią rzeczą, na którą mieliśmy ochotę to praca lub zajmowanie się bieżącymi sprawami, więc po prostu opowiadaliśmy sobie nawzajem historie i popisywaliśmy się swoimi umiejętnościami. Po kolacji dostaliśmy ogromnej gastrofazy, co skutkowało późniejszym upieczeniem sporej porcji ciastek.

• U kogo najlepiej sprawdzi się Candyland?

Candyland to mocna, mentalna stymulacja, więc jest to niesamowita, społeczna odmiana do stosowania w ciągu dnia – oczywiście z przyjaciółmi. Sativa sprawia, że odmiana jest naprawdę podnosząca na duchu. Poza tym, działa cuda jako stymulant apetytu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © THCLand.pl - Czyli informacje na temat marihuany, konopi, cannabis.