Recenzja Nasion Marihuany S5 Haze

S5 Haze to naprawdę ważna odmiana w świecie cannabis – a już szczególnie w USA. Jednak nie tylko rzadko można ją dostać, ale ogólnie raczej nie spotkasz wielu ludzi, którzy uprawiają tę odmianę.

Dlaczego?

Po prostu dlatego, że S5 Haze jest dostępna tylko w formie klonów i można ją odebrać tylko i wyłącznie w Amsterdamie. Nie jest więc łatwo eksportować ją oraz uprawiać gdzie indziej. Niemniej jednak ci, którzy mają szczęście natknąć się na partię (lub jakimś cudem sami uprawiają S5 Haze w domu) dokładnie wiedzą, dlaczego jest to tak duży skarb.

Aromat S5 Haze

Przede wszystkim, pąki produkowane przez rośliny S5 Haze są naprawdę czymś wyjątkowym. Są małe, wyglądem przypominając małe kamienie i zdecydowanie potrzeba trochę siły, aby je dokładnie pokruszyć. Na ich powierzchni znajduje się tona żywicy, która tworzy oszałamiająco matową warstwę, sprawiając, że rośliny są wyjątkowo lepkie w dotyku. Zapach sam w sobie jest odurzający – słodki, ostry, i posiada wszystkie nuty, których można oczekiwać od dziedzictwa Super Silver Haze/ Amnesia.

Prawdziwy aromat pojawia się dopiero po zmieleniu paków – na pewno będziesz oczarowany.

Palenie S5 Haze

Jeśli jesteś osobą, która lubi odmiany smakujące tak, jakbyś ssał igły sosnowe, z pewnością polubisz S5 Haze. Oprócz tego, odmiana posiada także nuty kwiatowe i ogólnie ciężki dym, który z pewnością sprawi, że poczujesz się ukamieniowany. Podczas palenia S5 Haze polecamy trzymanie pod ręką dużych ilości wody – z pewnością będziesz ją potrzebować.

Efekty rekreacyjne / Efekty medyczne

Jeśli chodzi o efekty, S5 Haze powoduje wizualizacje. Nie chodzi o to, że promuje ciężki, psychodeliczny haj, ale podczas palenia zobaczysz świat przez różowe okulary. Cechuje ją ostry, wyraźny oraz wizualny haj, którego cechy mają bardzo realny potencjał by doprowadzić do skrajnej paranoi oraz stanów lękowych, gdy przesadzimy z ilością spalonego materiału. To powiedziawszy, zalecamy ci zachować ostrożność.

Uprawa S5 Haze

Jedynym minusem wzrostu S5 Haze – który oczywiście jest duży – jest to, że klony tej rośliny trzeba odebrać bezpośrednio z Amsterdamu. To powiedziawszy, oczywiście możesz zakupić ją na czarnym rynku, ale niestety, istnieje ogromne prawdopodobieństwo, że będzie to podróbka, lub inna odmiana Haze.

W każdym razie, proces uprawy tej odmiany jest zaskakująco łatwy. W celu uzyskania najlepszych wyników warto postawić na uprawę indoor, oraz ustawienia hydroponiczne, a pozwoli nam to na uzyskanie najlepszej możliwej wydajności. Mnóstwo światła, wysokiej jakości składniki odżywcze oraz stabilne warunki uprawy spowodują, że będziesz mógł zebrać około 650 gramów plonów na metr kwadratowy po około dziewięciu tygodniach uprawy.

Odmiana S5 Haze jest ciężka do dostanie w formie nasion konopi, ale warto poszukać jej w jednym ze sklepów internetowych z tego typu produktami. Na https://thc-thc.com znajdziesz również masę odmian marihuany opartych na genetyce Haze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © THCLand.pl - Czyli informacje na temat marihuany, konopi, cannabis.