Nie Możesz Spać? Najlepsze Odmiany Marihuany Na Sen

Myślisz, że lekarstwo na bezsenne noce to coś, co jest zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe?

Bezsenność jest jednym z najczęstszych powodów, dla których ludzie szukają medycznej marihuany. Pomoc jest tak blisko w zasięgu ręki, że nie mogę uwierzyć, że więcej osób nie dociera do marihuany. Według CDC brak snu jest głównym problemem zdrowotnym mieszkańców Stanów Zjednoczonych, dotykającym ponad jedną trzecią wszystkich Amerykanów. Powoduje stres, może prowadzić do wypadków samochodowych i trudności w wykonywaniu codziennych czynności.

Chociaż mają one być rozwiązaniem, farmaceutyczne środki nasenne są związane z różnego rodzaju problemami – w tym z lunatykowaniem, a nawet jedzeniem przez sen. Mogą powodować poważne problemy z uzależnieniem, a jeśli przestaniesz je brać, bezsenność prawdopodobnie powróci ze zdwojoną siłą.

Całkowicie niepotrzebne jest leczenie się w ten sposób, jeśli mieszkasz w kraju, w którym medyczna marihuana jest legalna.

MOŻESZ w naturalny sposób przywrócić cykl snu na właściwe tory, stymulując układ endokannabinoidowy – ważną część obwodowego układu nerwowego. Naukowcy dopiero zaczynają rozumieć, w jaki sposób ten system kontroluje niektóre z najważniejszych funkcji zdrowotnych organizmu… i jak konopie indyjskie mogą pomóc je zrównoważyć!

Nie musisz spożywać marihuany codziennie, aby doświadczać jej efektów. Kilka zaciągnięć lub coś do zjedzenia na godzinę lub dwie przed snem, pomaga większości ludzi, ale równie pomocne może być wprowadzenie jej do rutyny – co 2 lub 3 dni.

Tak jak w przypadku każdej innej rutyny zdrowotnej, wszystko polega na rozpoczęciu od małych kroków i rozpoznaniu zmian zachodzących w organizmie, znalezieniu idealnego zestawu, miejsca i sposobu spożycia dla indywidualnych potrzeb.

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na zakupy w tradycyjnej aptece, czy w firmie dostarczającej konopie indyjskie, warto mieć podstawowe pojęcie o tym, czego szukasz w produkcie.

Poniżej znajduje się kilka odmian marihuany, które pomogą ci prawidłowo spać. Pamiętaj: nie są one poparte naukami medycznymi.

1. GrandDaddy Purple – indica będąca skrzyżowaniem Purple Urkle x Big Bud.

Ta odmiana jest ulubieńcem wszech czasów, jeśli chodzi o sen, a także łagodzenie bólu i stresu. Kolory w konopiach często mają głębsze znaczenie genetyczne; posiadanie „niebieskiego” lub „fioletowego” w nazwie zawsze sugeruje szczep skrzyżowany z ciężką indicą, więc możesz założyć, że będą dobre do snu, nawet jeśli są oznaczone jako „sativa” lub „hybryda”.

2. Blue Dream – hybryda z przewagą genów sativa będąca skrzyżowaniem Blueberry x Haze.

Podczas gdy bardziej niedoświadczony kumpel może ci powiedzieć, abyś unikał szczepów sativa przed snem, my się z tym nie zgadzamy. Wiele osób nie może spać, nawet gdy ich ciała są zmęczone, z powodu goniących się myśli lub niepokoju w głowie. Jeśli to ty, kojąca zmiana myślenia i zapomnienie o wszystkich zmartwieniach, może załatwić sprawę lepiej niż ciężki, uspokajający szczep. Blue Dream to doskonały przykład mocno uderzającej, poprawiającej samopoczucie hybrydy.

3. COKOLWIEK „Kush” – indica lub hybryda z dominacją genów indica.

W innym przypadku, w którym zrozumienie genetyki konopi ułatwia podejmowanie decyzji, można w zasadzie postawić pieniądze na fakt, że odmiana oznaczona jako „Kush” będzie dobrym wyborem na dobranoc. Odmiany Kush wywodzą się genetycznie z gór Bliskiego Wschodu i wszystkie wyróżniają się silnym działaniem uspokajającym. Jeśli masz szczęście, znajdziesz nieuchwytną Purple Kush, jedną z najlepszych odmian na stres i bezsenność.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © THCLand.pl - Czyli informacje na temat marihuany, konopi, cannabis.