Siedem Odmian Cannabis o Zrównoważonych Efektach

Siedem odmian cannabis o zrównoważonych efektach umysłowych i fizycznych.

Niektórzy sięgają po marihuanę ze względu na jej mentalne efekty, a inni ze względu na odczucia fizyczne. Istnieją też tacy, dla których idealna odmiana oznacza to, co najlepsze z obu światów.

Doskonale zrównoważona odmiana może zmniejszać doświadczany poziom stresu i poprawiać nastrój, jednocześnie uwalniając nagromadzone w ciele napięcie lub łagodząc ból.

1. Alien OG

Posiadając wysokie poziomy kannabinoidów, mircenu, kariofilenu i limonenu, Alien OG łączy w sobie mocne doświadczenie mentalne z intensywnym relaksem. Obie strony równania zawdzięczamy niesamowitym odmianom rodzicielskim:

• leniwej, blokującej na kanapie odmianie Tahoe OG,
• kosmicznej, psychodelicznej odmianie Alien Kush.

2. Double Dream

Mimo, że zarówno fizyczne jak i psychiczne skutki Double Dream są jasno zdefiniowane, ani jedne ani drugie nie są przytłaczające. Po stronie umysłowej oczekiwać możesz marzycielskich, euforycznych wibracji; jeśli chodzi o ciało, spodziewać możesz się delikatnego relaksu fizycznego.

Co więcej, ta pyszna odmiana pachnie przyjemnymi przyprawami oraz kwiatami i smakuje jak miska pełna świeżych jagód.

3. Cherry AK-47

Rzadki fenotyp świetnie znanej odmiany AK-47, Cherry AK-47 składa się z dwufazowych efektów:
1) na początku odczuwać będziesz euforię oraz mocno skoncentrowane efekty umysłowe
2) po pewnym czasie efekty te jednak się nieco uspokoją i do głosu dojdą przyjemnie kojące odczucia fizyczne.

Jest to idealna odmiana dla tych, którzy lubią dobrze zrównoważone efekty umysłowe i cielesne, ale niekoniecznie chcą je doświadczać w tym samym momencie.

4. Chemdog

Tło genetyczne odmiany Chemdog jest mroczne i tajemnicze, ale nie ma wątpliwości, że jest to niesamowicie wyjątkowa odmiana.

Wypełnia ona płuca dymem o zapachu oleju napędowego, dociska ciało jak ciężki koc, i jednocześnie przenosi nasz umysł na całkowicie nowe wyżyny.

5. Headband

Headband przechodzi od razu do konkretów, zarówno pod kontem efektów fizycznych jak i psychicznych. Jej fizyczne efekty skoncentrowane są wokół korony głowy, jak sugeruje sama nazwa. Doświadczany stres dosłownie się rozpływa, a na jego miejsce wchodzi uczucie kreatywności. Headband jest połączeniem odmian Sour Diesel oraz OG Kush.

6. Scooby Snacks

Scooby Snacks łączy w sobie wszystkie najlepsze cechy odmian Platinum GSC i Face Off OG. Poprzez skrzyżowanie tych odmian uzyskano urzekającą mieszankę przyjemnych efektów psychicznych oraz spokojnego, przyjemnego haju fizycznego. Ta słodka, sosnowa odmiana szczególnie dobrze sprawdzi się w przypadku problemów ze snem.

7. Golden Lemon

Golden Lemon to odmiana, które wypełnia lukę między odmiennymi efektami psychicznymi i fizycznymi. Ta odmiana to intrygująca równowaga euforii oraz sedacji, posiadająca cudowny profil smakowy przypominający cytrynowe cukierki.

Na dzień dzisiejszy przedstawione w artykule odmiany konopi indyjskiej to szczepy z USA dostępne tam tylko w formie gotowego suszu i jak na razie nie można kupić nasion konopi tych odmian u renomowanych producentów. Ale jeśli chcesz kupić równie efektywne nasiona marihuany, to Polecamy przejrzeć ofertę sprawdzonego sklepu thc-thc.com, znajdziesz tam masę efektywnych i kosmicznych hybrydy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © THCLand.pl - Czyli informacje na temat marihuany, konopi, cannabis.