Leczenie Bólu

Czy artykuły spożywcze z marihuaną zadziałają w leczeniu bólu?

Kiedy zadajesz takie pytanie, szybka odpowiedź brzmi: to zależy. Istnieje wiele zmiennych. Jaki ból? Jak poważny? Jaka jest Twoja tolerancja na konopie indyjskie? Trzeba wziąć pod uwagę wiele czynników.

To powiedziawszy, zdecydowanie uważamy, że używanie produktów spożywczych z konopi do leczenia bólu jest czymś, czego większość ludzi powinna spróbować, ponieważ marihuana nie ma poważnych skutków ubocznych, które towarzyszą lekom przeciwbólowym na receptę, a nawet bez recepty. Aby dowiedzieć się, jak działa i dlaczego konopie indyjskie są tak bezpieczne w leczeniu bólu, koniecznie czytaj dalej.

Nie można śmiertelnie przedawkować marihuany. Nie uszkodzi ani nie wyłączy twoich narządów ani nie powstrzyma cię od oddychania. Marihuana po prostu nie działa w ten sposób na organizm. Ale musisz wiedzieć więcej. Ten artykuł wyjaśni wszystko.

Czy marihuana działa na ból? TAK!

Nie twierdzimy, że marihuana wyleczy każdy ból u wszystkich pacjentów. Ale jako ktoś, kto uczy ludzi o konopiach indyjskich, gotowaniu z konopi indyjskich i tematach związanych z konopiami indyjskimi, regularnie słyszymy historie naszych czytelników, które przysięgają na konopie jako środek przeciwbólowy.

I to na wszystkie rodzaje bólu – na wszystkich krańcach spektrum, od prostych bólów od nadmiernego wysiłku do poważnego przewlekłego bólu neuropatycznego. Bóle głowy, skurcze, artretyzm, nadwyrężenia mięśni i wiele innych wydają się dobrze reagować na marihuanę. Nie masz nic do stracenia, próbując sprawdzić, czy to działa dla Ciebie.

Oprócz samego uśmierzania bólu, marihuana ma inne efekty, które mają skutki uboczne, pomagając również w bólu:

• Ma działanie przeciwzapalne i wiele bólu jest spowodowane stanem zapalnym.
• Może pomóc zmniejszyć niepokój i depresję.
• Może pomóc ci lepiej spać.

Jak używać konopi do łagodzenia bólu?

Konopie są z powodzeniem stosowane od tysięcy lat w leczeniu bólu, stanów zapalnych i innych schorzeń. Nie tylko to, marihuana to najbezpieczniejsza forma łagodzenia bólu, jaką możesz uzyskać. Bezpieczniejsze nawet niż aspiryna i leki bez recepty, do których zwykle się zwracamy. Aktywny składnik konopi, THC, wiąże się z receptorami w całym ciele i ma zarówno właściwości przeciwzapalne, jak i przeciwbólowe. Możesz skorzystać z tych właściwości, jedząc konopie indyjskie w postaci artykułów spożywczych. Możesz także palić lub waporyzować. Możesz nawet uzyskać ulgę w przypadku niektórych rodzajów bólu i stanów zapalnych, wcierając produkt z konopi indyjskich w skórę. Może to zabrzmieć niewiarygodnie, ale to prawda, ponieważ kannabinoidy w konopiach wiążą się z receptorami w skórze.

Czy produkty spożywcze z konopi indyjskich działają na ból? Tak.

Jadalna marihuana jest szczególnie dobrym wyborem dla pacjentów cierpiących na ból, ponieważ jej efekty trwają dłużej i mogą być odczuwalne silniej niż inne metody przyjmowania. Efekty jadalnej marihuany utrzymują się od 4 do 6 godzin, podczas gdy efekty wdychanej marihuany zwykle trwają godzinę lub dwie. Produkty spożywcze są również szczególnie dobre do spania, pomagając nie tylko zasnąć, ale także utrzymać sen. Coś, z czym cierpi wielu pacjentów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © THCLand.pl - Czyli informacje na temat marihuany, konopi, cannabis.