Poradnik dla Zainteresowanych Namiotami do Uprawy

Poradnik dla osób zainteresowanych namiotami do uprawy konopi indyjskich indoor

Namioty do uprawy indoor od lat są niezbędnikiem wśród domowych hodowców już od lat. Dzięki wciąż postępującej legalizacji marihuany rynek online jest pełen różnych opcji.

Łatwo jest zagubić się wśród niezliczonej ilości opcji, więc specjalnie dla was przygotowaliśmy przewodnik ułatwiający wybór odpowiedniego namiotu do uprawy,

Namiot do uprawy umożliwia właścicielom lokali posiadanie zamkniętej przestrzeni chroniącej rośliny. Poza tym – nie musisz nic przebudowywać ani dobudowywać, aby móc uprawiać rośliny.

Namioty usprawniają również proces uprawy, ponieważ łatwo je skonfigurować i posiadają wiele różnych możliwości – świateł, wentylatorów a także innego sprzętu.

Jednak istnieje kilka kwestii na które warto zwrócić uwagę podczas kupna takiego namiotu – tak aby był on jak najlepiej dopasowany do twoich potrzeb.

Rozmiar

Rozmiar oraz wysokość namiotu to jedne z najważniejszych rzeczy do rozważenia – bo przecież najważniejsza jest wielkość przestrzeni, w której chcesz uprawiać swoje rośliny.

Wysokość jest podstawowym zmartwieniem i często jest pomijany, kiedy dany hodowca operuje jedynie małą przestrzenią. Pamiętaj, aby jak najbardziej zmaksymalizować wysokość swojego namiotu, aby światła były wystarczająco daleko od roślin. Zapewni to również więcej miejsca na filtry powietrza, wentylatory itd.

Musisz także pamiętać, że przykładowo w namiocie 4×4 będziesz miał tak naprawdę tylko 3×3 miejsca dla roślin – nie ma możliwości uprawiania roślin „od ściany do ściany”.

Trwałość

Niestety koszt oczywiście przekłada się na trwałość materiałów, a produkty niższej klasy są zwykle produkowane z użyciem lichych materiałów, co może często prowadzić do problemów. Pamiętaj, że namiot używany jest cały czas, więc musi być on solidny.

Funkcje

Przy uprawach w zamkniętej przestrzeni istnieje szereg funkcji, które mogą pomóc w rozwoju całego procesu. Niektóre z tych funkcji obejmują:
• okna do podglądania postępów roślin
• specjalne otwory wlotowe do łatwego podłączania wentylatorów
• duże otwory drzwiowe służące łatwiejszemu dostępowi do roślin
• zdejmowane tace podłogowe do lepszego odprowadzania spływu lub nadmiaru wody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © THCLand.pl - Czyli informacje na temat marihuany, konopi, cannabis.