Powody Dla Których Powinieneś Uprawiać Marihuanę

Powody, dla których powinieneś rozważyć uprawę swojej własnej marihuany.

W miarę nabywania doświadczenia w świecie marihuany, wykształca się pomiędzy nami duża przepaść która wiąże się z wieloma pozytywnymi i negatywnymi doświadczeniami. Od naiwnego kupowania skażonej marihuany niskiej jakości po finansowanie wstrętnych ulicznych sprzedawców i hodowców – poniżej znajdują się główne powody, dla których warto rozważyć uprawę własnej marihuany!

1. Ogromny wybór.

Jedną z najbardziej niesamowitych rzeczy w genetyce konopi indyjskich jest różnorodność występująca na całym świecie. Sama różnorodność konopi indyjskich sięga daleko w historię ludzkości, kiedy nasi przodkowie zajmujący się rolnictwem zaczęli udomawiać i hodować tę fascynującą roślinę. Od tego czasu uprawa ta była zmieniana na wiele różnych sposobów, aby dostosować się do potrzeb czasu. W przeszłości rolnicy wybierali i hodowali większe odmiany marihuany ze względu na przydatne włókna, które wykorzystywano do produkcji lin, papieru i innych produktów. W dzisiejszych czasach wykwalifikowani hodowcy z powodzeniem stworzyli tysiące różnych odmian, kładąc duży nacisk na zawartość kannabinoidów i terpenów. Obecnie hodowcy mają ogromny wybór, jeśli chodzi o wielkość, kształt, szybkość wzrostu roślin, smak, aromat i efekty psychoaktywne.

Ewolucja odmian jest najwyższa w historii, a wiele banków nasion i hodowców oferuje oryginalne odmiany landrace, indica, sativa, hybrydy i genetykę automatycznie kwitnącą, przy tak ostrej konkurencji na stale kwitnącym rynku. Nasiona można nie tylko łatwo zamówić online, ale także bezpiecznie i dyskretnie dostarczyć je do domu. Jeśli szukasz stabilnej i krzaczastej odmiany, jedną z takich odmian jest zdecydowanie Wedding Cheese Cake Auto.

2. Gładki i smaczny smak.

Z pewnością zdarzyło ci się, że kupiłeś marihuanę, która wyglądała dobrze, pachniała wspaniale, ale miała też ostry smak, któremu towarzyszył czarny popiół. Jest to wyraźny znak, że hodowca użył chemicznych składników odżywczych i zaniedbał prawidłowe przepłukiwanie roślin w celu maksymalizacji zysków. Nie ma nic gorszego niż pąki, które nie spalają się prawidłowo, nie mówiąc już o dobrym paleniu, więc naszym drugim powodem, aby zacząć samodzielnie uprawiać pąki, jest element ekologiczny.

Większość początkujących hodowców zacznie od rolnictwa organicznego, dopóki nie nauczą się trochę podstaw i w razie potrzeby nie będą mogli poeksperymentować z hydroponiką. Sztuka płukania roślin konopi indyjskich polega na zachęceniu do wykorzystania pozostałych zgromadzonych składników odżywczych w roślinach, a także potencjalnych nierozpuszczonych soli w podłożu uprawowym.

Możesz także dostosować smak swoich roślin konopi indyjskich, starannie wybierając odmiany, które chcesz uprawiać. Z biegiem czasu zaczniesz szczególnie doceniać niektóre aromatyczne składniki chemiczne roślin konopi indyjskich, które również wpływają na smak związany z każdą odmianą. Na przykład unikalne mieszanki terpenów w każdej odmianie przyczyniają się do powstania nut owocowych, słodkich, kwaśnych, sosnowych, drzewnych, pieprznych i ziemistych obecnych w każdym z nich. Co więcej, zawartość lotnych związków siarki odpowiedzialnych za gazowy i skunkowy smak i aromat jest w niektórych odmianach znacznie wyższa niż w innych. Kiedy już dowiesz się, która mieszanka najbardziej Ci odpowiada, będziesz wiedział, którą uprawiać, aby zaspokoić swoje preferencje.

3. 100% organiczna uprawa.

Nic nie przebije praktycznej pracy w ogrodzie i przeniesienia uprawy na wyższy poziom. Najbardziej podstawowy i wybaczający sposób uprawy konopi indyjskich, a także najtańszy, co czyni go naszym trzecim powodem, aby rozpocząć uprawę w domu.

Odlewy robaków są doskonałym źródłem organicznej żywności produkowanej w żołądku robaka. Gdy robaki przedostają się przez glebę, tworzą komory powietrzne, w których wydalają odchody robaków. Kiedy tak się dzieje, gleba zostaje wzbogacona w żywe, pożyteczne bakterie, które jednocześnie ją kondycjonują. Odlewy z robaków oferują wiele korzyści, jeśli chodzi o uprawę dużej liczby różnych roślin, w tym konopi indyjskich.

Inne określenie materii organicznej, która rozkłada się i zmienia stan – kompost. Kompost jest doskonałym źródłem azotu, fosforu i potasu, a także pierwiastków śladowych. Jedną z najbardziej korzystnych cech kompostu jest jego bogata zawartość magnezu, która zapobiega wszelkim niedoborom.

4. Domowe lekarstwo.

Wielu będzie debatować nad tym, czy istnieje wyraźne rozróżnienie pomiędzy marihuaną leczniczą i rekreacyjną. Jednakże dla wielu hodowców leki są powodem ich uprawy, a ostatecznym celem jest zaopatrzenie się w leki naturalne. Bardzo łatwo jest współczuć pacjentom, którzy nie chcą stosować tabletek farmaceutycznych i cieszyć się terapeutycznymi właściwościami rośliny marihuany.

Naszym czwartym powodem, aby rozpocząć uprawę w domu, jest osiągnięcie spokoju ducha, że możesz wykorzystać tę cudowną roślinę leczniczą jako formę długoterminowej medycyny organicznej. Dzięki współczesnemu postępowi w odmianach z dominacją CBD pacjent może bardzo łatwo wybrać coś o idealnym profilu kannabinoidowym dla swojej choroby.

5. Niezanieczyszczona marihuana.

Wreszcie naszym piątym powodem, aby zacząć uprawiać i tym, który prawdopodobnie zainspirował w pewnym momencie 99% z nas, jest całkowite rozczarowanie kwiatem lub haszem, na który wydaliśmy nasze ciężko zarobione pieniądze. Oprócz tego, że nie masz ochoty wydawać pieniędzy na wspieranie czarnego rynku, możesz także spać w nocy, wiedząc, że kwiat, który uprawiasz do palenia, jest całkowicie wolny od zanieczyszczeń, pestycydów, przędziorków, grzybów, pleśni lub jakichkolwiek innych dodatków, które są dodawane do marihuany w celach komercyjnych.

6. Nigdy niekończąca się marihuana.

Nikt nie chce, aby zabrakło mu marihuany, zwłaszcza jeśli jesteś pacjentem medycznym, który musi leczyć określoną przypadłość. Zatem uprawa własnej marihuany nie tylko gwarantuje, że będziesz zawsze zaopatrzony w kwiaty konopi, ale także pozwoli Ci przestać polegać na lokalnej przychodni, która może nie mieć konkretnej odmiany lub produktu, którego szukasz lub potrzebujesz. Zawsze jednak powinieneś przestrzegać prawa, dlatego upewnij się, że wiesz, ile roślin możesz legalnie uprawiać!

7. To wspaniałe hobby.

Oprócz tego, że nigdy nie zabraknie Ci trawki, ogrodnictwo to wspaniałe hobby, które może zainteresować Cię uprawą innych rodzajów roślin, takich jak owoce i warzywa. Uprawa konopi indyjskich wymaga pewnej wiedzy i doświadczenia, a kiedy już będziesz dobry w uprawie konopi, prawdopodobnie będziesz w stanie wyhodować pyszne rośliny!

8. Oszczędność pieniędzy.

Pomimo stosunkowo wysokich kosztów początkowych, inwestycja zwróci się z czasem. Pamiętaj jednak, że nie trzeba wydawać dużo pieniędzy na własną uprawę, uprawa na świeżym powietrzu jest bardzo tania i łatwa, ponieważ natura zapewnia wszystko, czego rośliny potrzebują do wzrostu. I pomimo początkowego kosztu założenia przestrzeni do uprawy, koszt z pewnością zwróci się po kilku miesiącach lub latach uprawy, w zależności od Twoich nawyków konsumpcyjnych.

Podsumowanie

Uprawa własnej marihuany od nasion aż do zbiorów jest prawdziwą przyjemnością. Posiadanie kontaktu z roślinami, kulturą konopi indyjskich i bycie samowystarczalnym to jeden z najlepszych sposobów palenia i najbardziej praktyczny pod względem finansowym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © THCLand.pl - Czyli informacje na temat marihuany, konopi, cannabis.