Sposoby na mocniejszy haj

Jeśli kiedykolwiek chciałeś zwiększyć skuteczność marihuany, spróbuj jednej (lub wszystkich) opisanych przez nas metod. Są one tanie, łatwe, i gwarantują mocniejszy haj.

1. Moc mango.

Mango może zwiększać skuteczność marihuany oraz ogólnie dobre jest dla ogólnego samopoczucia. Mango bogate jest w antyoksydanty, witaminy, minerały, korzystne enzymy oraz w błonnik. Ta imponująca lista atrybutów sprawia, że mango skuteczne jest w zwalczaniu raka piersi i jelita grubego, białaczki oraz raka prostaty. Enzymy pomagają także wygładzać skórę oraz łagodzić problemy trawienne.

Co najważniejsze, mango posiada wiele terpenów, które nadają mu sensacyjny aromat oraz smak. Mircen, terpen powszechnie występujący w cannabis, występuje w dużych ilościach w mango. Terpeny szybko dostają się do krwiobiegu i pobudzają zarówno ciało jak i mózg do szybkiego i bardziej efektywnego wchłaniania THC. Polecamy jedzenie codziennie jednego mango – przyczyni się to zarówno do lepszego ogólnego zdrowia oraz do mocniejszego haju.

2. Zmiany.

Ciało buduje znajomość (tolerancję), kiedy stosujesz ciągle tę samą odmianę. To, co może wystrzelić cię w kosmos na początku tygodnia, może nie mieć już tak imponującego działania w weekend. Wbrew pozorom, zmiana odmiany na zupełnie inną, nawet taką z niższym procentem THC, może prowadzić do bardziej intensywnych uczuć, niż odmiana o wyższej zawartości THC, która była stosowana regularnie przez więcej niż kilka dni.

Efekty cannabis powodowane są dzięki interakcji setek różnych związków. THC, CBD, CBN, a także ponad osiemdziesiąt innych kannabinoidów oraz imponująca ilość terpenów, działają synergicznie wywołując efekty w twoim ciele. Zmienianie palonych odmian jest w stanie lepiej stymulować mózg dzięki nowym kombinacjom aktywnych związków.

3. Coś rybnego.

THC jest kwasem tłuszczowym, który ma podobne działanie do naturalnie występującego anandamidu. Anandamid do neuroprzekaźnik endokannabinoidowy oraz tłuszczowy syntetyzowany przez organizm z niezbędnych kwasów tłuszczowych omega-6. Kannabinoidy wywołują także reakcje przeciwzapalne oraz immunologiczne.

Omega-6 znajduje się w obfitych ilościach w rybach, jajach, orzech i, co najciekawsze, w tłoczonym na zimno oleju z nasion konopi. Spożywanie tych produktów przed lub podczas palenia marihuany może zwiększać skuteczność THC, jednocześnie zmniejszając stany zapalne.

4. Czekolada.

Ciemna czekolada (im ciemniejsza tym lepiej) zawiera korzystne przeciwutleniacze, a spożywanie ciemnej czekolady może zwiększać pozytywne efekty marihuany. Za tym działanie stoją naukowe powody.

Głównym składnikiem czekolady jest kakao, które spowalnia czas rozpadu anandamidu. Im dłużej anandamid obecny jest w mózgu, tym dłużej odczuwamy uczucie błogości. Jedzenie czekolady przed lub w trakcie palenia sprawia, że przyjemne uczucia utrzymują się o wiele dłużej.

5. Różne sposoby dla różnych osób.

Eksperymentuj. Znajdź odmianę odpowiednią dla siebie. Odpowiednia odmiana odgrywa kluczową rolę w dobrej jakości haju. Zajmie to oczywiście sporo czasu i czeka cię wiele przyjemnych prób, ale uwierz – jest to czysta zabawa. Odmiany, które mają ogromne ilości THC wcale nie muszą być twoimi ulubionymi.

Odmiany indica są bardzo odprężające, niosą ze sobą unikalne, euforyczne efekty i mogą mieć znaczącą wartość terapeutyczną.
Odmiany sativa słyną z mentalnego haju oraz energetyzujących efektów. Hybrydy objawiają się tym, co najlepsze z obu światów. Wiele odmian medycznych posiada wysoką zawartość CBD, działają z pomocą „efektu otoczenia” lub synergii chemicznej, która może okazać się tym, czego naprawdę potrzebujesz.

Obecnie na rynku dostępnych jest tysiące wysokiej jakości odmian, zatem bądź cierpliwy i szukaj tej jedynej, najbardziej odpowiedniej dla ciebie.

6. Spróbuj produktów spożywczych zawierających marihuanę.

THC z produktów spożywczych metabolizowane jest przez nasz organizm w inny sposób. THC metabolizowane przez wątrobę, może mieć o 25 – 300% mocniejsze efekty niż THC wchłaniane bezpośrednio do krwiobiegu przez płuca.

Efekty te są nie tylko bardziej intensywne, ale także utrzymują się o wiele dłużej. Pamiętaj jednak, że występują one także nieco później niż efekty podczas stosowania innych metod – około 30 minut, więc poczekaj z kolejną dawką, aby przypadkiem nie przesadzić z ilością.

7. Wybierz się na siłownię.

Sprawność fizyczna ma niezliczone korzyści zarówno dla ciała jak i mózgu. Klarowniejsze myślenie, większa wytrzymałość, lepszy sen, mniejsza szansa na wystąpienie chorób przewlekłych.

Wykazano, że ćwiczenie przed stosowaniem cannabis zwiększa poziom THC u użytkowników marihuany. Badanie przeprowadzone przez University of Sydney wykazało, że 35 minut aktywności aerobowej zwiększa poziom THC o 15 procent w osoczu normalnych użytkowników cannabis.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © THCLand.pl - Czyli informacje na temat marihuany, konopi, cannabis.