Najbardziej Przyjazne Marihuanie Kraje Na Świecie

Najbardziej przyjazne marihuanie kraje na świecie.

Kraje na całym świecie tworzą historię legalizując marihuanę. Ponieważ konopie indyjskie nadal cieszą się dużym zainteresowaniem w miastach na całym świecie, coraz więcej krajów interesuje się tym tematem. Teraz bardziej niż wcześniej jest więcej krajów, w których marihuana jest legalna, które możesz dodać do swojej listy obowiązkowych odwiedzin. Niektóre z tych krajów zamieniły nawet swoje miasta w wyjątkowe miejsca turystyczne, w których możesz spędzić swoje wakacje.

Ze względu na to, że coraz więcej krajów zwraca uwagę na używanie marihuany, plany wakacyjne mnożą się z każdą minutą. Piaszczyste plaże, imprezowe miasta i legalna konsumpcja marihuany nigdy nie była łatwiejsza. Uzupełnij więc zapasy zioła, spakuj torby i przygotuj się do rozpoczęcia swojej wycieczki.

Jeśli turystyka konopna odpowiada Twoim zainteresowaniom, oto siedem krajów najbardziej przyjaznych marihuanie, które możesz dodać do swojej listy życzeń:

Argentyna

Argentyna to jeden z najbezpieczniejszych krajów Ameryki Południowej, witający turystów pragnących poznać dziką przyrodę i bogatą historię. Co więcej, jest to jeden z najbardziej przyjaznych marihuanie krajów na świecie dla użytkowników marihuany medycznej. Argentyna najbardziej znana jest z zapewniania pacjentom darmowej marihuany.

Wskazówka: Przygotuj się na to, że wszystko będzie zajmować dużo czasu! Argentyńczycy uwielbiają robić wszystko powoli. Prawie niemożliwe jest znalezienie jakiejkolwiek firmy, czy to restauracji, czy sklepu, otwartej przed 9:00. Jeśli więc pochodzisz z Kalifornii lub Londynu, gdzie ludzie ustawiają się w kolejce po kawę o 7 rano, przygotuj się na to, że nie znajdziesz w Argentynie zbyt wielu rannych ptaszków.

Urugwaj

Załóżmy, że chcesz zwiedzić plaże i miejsca wolne od ruchu turystycznego w Ameryce Południowej. W takim razie Urugwaj jest dla Ciebie fantastycznym wyborem. Urugwaj był pierwszym krajem na świecie, który zalegalizował marihuanę rekreacyjną. Ten mały, spokojny kraj oferuje turystom wycieczki z tematem marihuany w tle, podczas których odwiedzisz sklepy z uprawą marihuanę będziesz miał okazję skosztować ich charakterystycznej mate z odrobiną zioła.

Wskazówka: Szukasz idealnego czasu na wizytę w Urugwaju? Koniecznie wybierz się tam pomiędzy listopadem a lutym.

Kanada

Kanada, najbardziej znana jako jedno z najlepszych miejsc do rekreacyjnej marihuany po Urugwaju, oferuje coś więcej niż tylko legalną marihuanę. Duże miasta, takie jak Toronto i Montreal, oferują epickie wycieczki, które łączą kanadyjską kulturę i marihuanę. Kraj ten oferuje wiele wycieczek po Kanadzie, w których lokalni przewodnicy zapewniają wyjątkowe doświadczenia związane z konopiami indyjskimi. Nic dziwnego, że kraj ten jest uznawany za jeden z krajów najbardziej przyjaznych marihuanie.

Wskazówka: Zaplanuj podróż swojego życia po Kanadzie. Kraj oferuje niezrównane krajobrazy i parki narodowe pełne przygód. Istnieją zajęcia eksploracyjne, które zadowolą każdego poszukiwacza przygód.

Holandia

Prawdopodobnie słyszałeś o dramatycznych naturalnych krajobrazach legendarnej Holandii, oszałamiającej architekturze, wspaniałych rejsach po kanałach i sklepach z marihuaną. Chociaż konsumpcja marihuany nie jest sama w sobie legalna, prawo toleruje używanie marihuany do celów osobistych od 1976 roku.

Wskazówka: Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze podczas podróży do Holandii, zaopatrz się w kartę muzealną. Holandia jest uosobieniem sztuki i kultury i posiada mnóstwo znanych muzeów.

Belgia

Czy powinieneś palić trawkę w Belgii? Belgia mówi „tak”! W przypadku osób, które ukończyły 18 lat, każdy może cieszyć się swoją ulubioną odmianą marihuany w Belgii, pod warunkiem, że posiada ją w ilości nie większej niż 3 gramy.

Wskazówka: Jeśli chcesz cieszyć się marihuaną w Belgii, zachowaj dyskrecję w stosunku do zapasu marihuany, który kupiłeś w kawiarni w Amsterdamie. Do Belgii nie można przywozić własnej marihuany.

Meksyk

Meksyk jest najłatwiejszy spośród krajów, w których marihuana jest legalna. Ponieważ rząd uważa marihuanę za prawo człowieka, stała się ona jednym z miejsc, które należy koniecznie odwiedzić dla wielbicieli i aktywistów marihuany. Piękne plaże z białym piaskiem pozwalają ponownie połączyć się z naturą i samym sobą, delektując się lokalnie uprawianymi ziołami.

Wskazówka: Naucz się cnoty cierpliwości i nie trać rozumu. Czas oczekiwania w restauracjach może być dłuższy niż zwykle.

Belize

W 2017 roku rząd Belize zdekryminalizował marihuanę. Jeśli nie posiadasz więcej niż 10 gramów marihuany, możesz palić ją w domu, w publicznej strefie dla palących lub na imprezie domowej u znajomego, pod warunkiem uzyskania wyraźnej zgody. Ponieważ rząd Belize był na tyle miły, że zalegalizował trawkę, dlaczego nie popłynąć łodzią, podziwiając niesamowitą przyrodę tego kraju?

Wskazówka: Większość rezerwatów dzikiej przyrody w Belize to doskonałe miejsca dla obserwatorów ptaków. Większość parków narodowych w kraju jest wypełniona pięknymi gatunkami ptaków.

Jakie są przepisy dotyczące marihuany w Stanach Zjednoczonych?

Legalizacja marihuany ma w USA długą i złożoną historię. Po prostu używanie, sprzedaż i posiadanie marihuany są nielegalne w świetle prawa federalnego. Niezależnie od tego poszczególne stany zalegalizowały marihuanę do celów medycznych, rekreacyjnych lub obu, często sprzecznie ze stanowiskiem federalnym.

Amerykańskie przepisy dotyczące marihuany są następujące:

• Konopie są legalne w 37 stanach.
• Produkty marihuany zawierające 0,3% lub więcej THC są nielegalne.
• Konopie indyjskie są klasyfikowane zgodnie z ustawą o substancjach kontrolowanych jako. potencjalny narkotyk do nadużywania i nie są dopuszczone do użytku leczniczego.

Chociaż w niektórych stanach zażywanie konopi indyjskich zostało znormalizowane, nawet w stanach, w których konopie indyjskie zostały w pełni zalegalizowane, obowiązują różne zasady dotyczące kryminalizacji, sprzedaży i dostępności. Ponadto, ponieważ przepisy federalne legalizują marihuanę, biznes związany z konopiami indyjskimi pozostaje skomplikowanym problemem.

Nie jest tajemnicą, że dyskusja o marihuanie podbija świat. W miarę jak marihuana staje się powszechnym słownictwem, inne kraje nadal podążają śladem pionierów legalizacji marihuany. Ponieważ kraje takie jak Niemcy i Szwajcaria chcą zezwolić na kontrolowane używanie i dystrybucję marihuany, lista krajów, które legalizują marihuanę, będzie się stale wydłużać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © THCLand.pl - Czyli informacje na temat marihuany, konopi, cannabis.