Kupiłbyś pizzę z THC w tej aptece?

Mimo, że pizza jest od zawsze szybką i prostą, a do tego pyszną opcją na gastro, apteka w Massachusetts umożliwia zakup pizzy, która zawiera THC.

Dla osób, które stosują marihuanę w celach medycznych, a nie lubią palić, mają teraz możliwość zjedzenia swojego lekarstwa w formie pizzy.

Brzmi jak marzenie, co?

Pacjentom w Quincy, Massachusetts, Ermont Inc. oferuje pizzę z THC, która posiada 125mg substancji. Według dyrektora apteki, Seth Yaffe, jest to średnia dawka.

Ale jak to się stało, że powstała taka pizza? W wywiadzie dla Time, Yaffe twierdzi, że wielu pacjentów prosiło o więcej opcji jeśli chodzi o produkty spożywcze, które nie byłyby na słodko, ponieważ ich na rynku jest naprawdę dużo.

„Zdaliśmy sobie sprawę, że pacjenci chcą winkorporować swoje lekarstwo w normalny dzień. Chcieliśmy zrobić coś, co można uznać za pełny posiłek.”

Pizza, którą opisuje Yaffe wydaje się być doskonałym rozwiązaniem dla pacjentów, którzy nie przepadają za słodyczami.

Pizzę można kupić na dwa sposoby, gotową do spożycia lub w formie mrożonki.

Obecnie, Yaffe i jego koledzy z zespołu farmaceutycznego pracują nad innymi opcjami takimi jak drożdżówki, gorąca czekolada, słone tarty, a nawet majonez.

Pizza okazała się popularnym wyborem wśród mieszkańców, pomagając pacjentom w zarządzaniu wieloma dolegliwościami, niezależnie od tego czy jest to uzależnienie od opioidów czy skutki uboczne chemioterapii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © THCLand.pl - Czyli informacje na temat marihuany, konopi, cannabis.