100% zysk ze sprzedaży brownie z THC

Zapomnij o hamburgerach lub korepetycjach – ta studentka, młody przedsiębiorca wymyśliła coś jeszcze lepszego.

Jest jedna studentka na Uniwersytecie Zachodnich Indii, która niewątpliwie budzi hańbę wielu studentów biznesu. Robi to wypiekając i sprzedając brownie z THC, co okazało się bardzo opłacalnym biznesem.

Studentka, zdecydowała się pozostać anonimowa, sprzedaje ciasteczka od roku, ale już otrzymuje 100 procentowy zysk z każdej partii. Ale oczywiście, istnieje powiedzenie, że najpierw musisz wydać pieniądze, żeby je zarobić – anonimowa studentka wydaje około 2.000 dolarów na zakup marihuany (kupuje ją od innego ucznia). Oczywiście inne, bardziej tradycyjne składniki nie kosztują tak wiele.

W rozmowie z The Jamaica Star, młody przedsiębiorca powiedział, że postanowiła skupiać się tylko na brownie, ponieważ wydawało się jej, że jest duży popyt na żywność.

Każdego tygodnia studentka wypieka jedną partię, która składa się na 15 brownie. Koszt jednego wynosi 300 dolarów, przy czym cała partia sprzedaje się jeszcze przed końcem tygodnia.

Wielu klientów twierdzi, że spożywa ciastka przed imprezami lub innymi kampusowymi wydarzeniami. Efekty – jak wiadomo, zależą od osoby, która spożywa produkt, ale generalnie brownie słynie z powodowania uczucia szczęścia, wzmożonej towarzyskości, śmiechu i efektów relaksujących.

Superwizor, UWI Student Emergency Response Team, Garth Richards, powiedział, że zdarzały się przypadki studentów, którzy zgłaszali się w celu leczenia skutków ubocznych spożywania brownie. Doradza on, aby zaprzestać stosowania produktów, ponieważ „istnieją skutki uboczne, które mogą być nam osobiście nieznane”.

Jednak jak wiadomo, każdy z nas ma prawo do samodzielnego podejmowania decyzji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © THCLand.pl - Czyli informacje na temat marihuany, konopi, cannabis.