Medyczna marihuana powinna być legalna

Jest to temat do debaty, która trwa już od wielu lat, lecz do dzisiaj nie została w pełni rozwiązana. Każdy wie, czym jest marihuana, a łatwość z jaką można ją dostać w dzisiejszych czasach jest wręcz przerażająca. Marihuana jest łączona z wieloma przestępstwami, które wydarzają się każdego dnia. Znana jest również z bycia miękkim narkotykiem, od którego nastolatki zaczynają eksperymentować przed przejściem do spróbowania mocniejszej substancji takiej jak kokaina czy heroina.

m-monroe-trawka-marihuana-kto-pali

Możemy jednak wszyscy spokojnie usiąść i zażegnać złe skutki uboczne, które ten lek przynosi, ponieważ jednocześnie istnieje szereg korzyści, które pojawiają się wraz z użytkowaniem marihuany, a o których wiele osób nie wie. Na przykład, pomaga ona ludziom cierpiącym na zaburzenia odżywiania, zwiększa ona w bezpieczny sposób ich apetyt i szybciej pomaga wrócić do zdrowia.

U pacjentów cierpiących z powodu chorób śmiertelnych, takich jak rak, HIV / AIDS marihuana jest dobrze znana jako substancja kontrolująca mdłości podczas przechodzenia przez nich chemioterapii. Łagodzi również ból, z którym się zmagają i pomaga zasnąć. Czy dlatego, że pacjencji z chorobami śmiertelnymi nie mają zbyt długiego życia przed sobą, powinni mieć łatwy dostęp do medycznej marihuany, aby złagodzić swoje cierpienia? Ta debata trwa już od wielu at i wciąż nie doszliśmy do żadnej konkretnej konkluzji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © THCLand.pl - Czyli informacje na temat marihuany, konopi, cannabis.