Pancerne samochody do przewożenia pieniędzy z podatków

Kalifornia chce zacząć stosować pancerne samochody w celu przewożenia pieniędzy z podatków.

W związku z tym, że 1 stycznia w Kalifornii zostanie zalegalizowana rekreacyjna marihuana, stan przechodzi przez okres przejściowy, w którym ma na celu przygotować się lepiej na nadchodzącą erę cannabis.

Jest jednak kilka kwestii, które należy uporządkować przed końcem roku.

Jest jeden problem, który zależnie od perspektywy jest również dobrą kwestią. Oczekuje się, że przemysł wygeneruje miliony dolarów z tytułu opłat podatkowych dla państwa, co oczywiście jest rzeczą pozytywną. Jednak ponieważ cannabis jest nadal nielegalne w skali federalnej, większość banków odmawia prowadzenia interesów z hodowcami marihuany, producentami, a nawet detalicznymi sprzedawcami, którzy zaangażowani są w tę branżę. W rezultacie, większość firm produkujących cannabis jest zmuszone robić interesy za pomocą transakcji gotówkowych.

Oczywiście, kiedy mówimy o przemyśle wartym miliardy dolarów, poruszanie się po tak ogromnej ilości gotówki może okazać się dość trudne dla większości firm. Jednak skarbnik stanu Kalifornia ma jedno możliwe rozwiązanie dla tego problemu.

Samochody pancerne.

Nie, nie jest to przesłanka misji z serii gier Grand Theft Auto. Jest to jednak jeden z niewielu możliwych sposobów transportu gotówki w branży. Cóż… poza przekonaniem rządu do zalegalizowania marihuany w skali federalnej, co oczywiście zniszczyłoby ten problem już w zarodku, ale jak wszyscy wiemy – nie nastąpi to w najbliższym czasie.

Wraz z nadejściem legalizacji, Kalifornia szybko będzie musiała rozwiązać ten problem. W przeciwnym razie może dojść do wytworzenia przestępczości gorszej niż jakiekolwiek banalne aresztowania wywołane marihuaną.

Wygląda na to, że nadszedł czas aby wyprowadzić samochody pancerne na ulicę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © THCLand.pl - Czyli informacje na temat marihuany, konopi, cannabis.