nasiona marihuany oraz konopi indyjskich w wersjach feminizowanych automatic

Raport: Przemysł konopny jako najszybciej rozwijający się

Raport: Przemysł konopny jako najszybciej rozwijający się, THCLand.pl

Ostatnie doniesienia gospodarcze pokazują w dość jasny sposób, że przemysł konopny jest jednym z najszybciej rozwijających się.

„W ciągu ostatniego roku, wzrost branży konopi został poważnie uznany jako najszybciej rozwijający się przemysł w Ameryce. Co oznacza niezwykle szybką przemianę. W tym momencie trudno sobie wyobrazić, że jakikolwiek człowiek biznesu nie spędził choć chwili na myśleniu o możliwościach tego rynku.”

Tak, zgadza się – przemysł konopny jest obecnie „najszybszym rozwijającym się przemysłem” w Ameryce.

Raporty donoszą, że rynek marihuany był warty około 2.7mln dolarów pod koniec ubiegłego roku. Dodatkowo pięć stanów – Kalifornia, Kolorado, Waszyngton, Arizona i Michigan – wnoszą na rynek więcej niż 100mln dolarów.

Inny niedawny raport potwierdza te dane dodając jednocześnie, że bieżąca sprzedaż marihuany wyniosła w USA około 3mld dolarów, a liczba ta wzrośnie do około 8mld dolarów przed rokiem 2018.

Jeszcze bardziej uderzające jest zalegalizowanie marihuany rekreacyjnej w stosunku do medycznej marihuany. W 23 stanach (i Dystrykcie Kolumbii) marihuana medyczna ma znacznie większe znaczenie niż jej odpowiednik rekreacyjny. Choć liczba jej klientów jest znacznie mniejsza; tylko osoby z upoważnieniem prawnym od lekarza mogą kupić produkty marihuany w tych stanach. Każdy stan ma własną definicję, odnoszącą się do ustanowionej polityki co wymagane jest, aby uzyskać taką zgodę lekarza.

Tak więc, choć rekreacyjna marihuana została zalegalizowana w zaledwie czterech stanach (i Dystrykcie Kolumbii), dane pokazują, że jest to znacznie bardziej opłacalne pod względem biznesowym biorąc pod uwagę te dwa segmenty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Copyright © THCLand.pl - Czyli informacje na temat marihuany, konopi, cannabis.