Ben & Jerry – lody z kannabis

ben-jerry-lody-o-smaku-marihuana

Firma Ben and Jerry produkująca desery lodowe, która stała się niejako ikoną odnosząc niesamowity sukces twierdzi, że są otwarci na ideę lodów konopnych.

Ben Cohen i Jerry Greenfield, założyciele firmy niedawno stwierdzili, że podoba im się idea lodów konopnych (lub dokładniej, lodów z marihuaną).

Obydwaj, Cohen i Greenfield są zwolennikami legalizacji marihuany i jak najbardziej aprobują ideę włączenia rośliny konopi do receptury.

„To naprawdę ma sens,” niedawno wyjaśnij Ben Cohen. „Łącz swoje przyjemności.”

Greenfield nie był tak entuzjastycznie nastawiony do dodania konopi do lodów, ale popiera legalizację. „Ben i ja mamy doświadczenia z tą substancją i myślę, że legalizacja marihuany byłaby rzeczą wspaniałą. To nie jest moja decyzja. Gdyby jednak była to moja decyzja, zrobiłbym to.”

Entuzjaści lodów konopnych prawdopodobnie będą musieli trochę poczekać, aby połączyć przyjemność zarówno marihuany jak i mrożonych smakołyków. Obecnie cztery stany zalegalizowały marihuanę w celach rekreacyjnych, w tym Waszyngton, Oregon, Colorado i Alaska. Ponadto, niezgodne z prawem jest przewożenie produktów z marihuaną przez granicę poszczególnych stanów. Oznacza to, że zakłady produkcyjne ograniczone byłyby do stanów, gdzie marihuana jest legalna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © THCLand.pl - Czyli informacje na temat marihuany, konopi, cannabis.