sklep z nasionami marihuany xxl, thc-thc.com

Propozycja apteki z medyczną marihuaną

Propozycja apteki z medyczną marihuaną na Queen Street w Southington.

Właściciel apteki chce zgody od miasta na otworzenie apteki z medyczną marihuaną na Queen Street.

Praveen Dhulipalla prosi o specjalny wniosek dotyczący wydania pozwolenia na otworzenie apteki przy Queen Street 955. Ogłoszenie decyzji odbędzie się w tym tygodniu na spotkaniu Planning and Zoning Commission.

Dhulipalla jest właścicielem aptek w całym stanie z lokalizacjami w Hartford, Avon, Southbury i Waterbury. Nie udało mu się uzyskać natychmiastowej odpowiedzi, a wiadomości pozostawione przez niego zostały bez komentarza.

Wymaganiem stanowego systemu licencjonowania zakładów z marihuaną jest lokalne zezwolenie zagospodarowania przestrzennego, jak mówi Lora Rae Anderson, rzeczniczka Departamentu Ochrony Konsumenta.

„Zanim złożysz podanie, musisz posiadać lokalną zgodę,” – powiedziała.

Anderson mówi, że departament stanu chce zachęcić do otwarcia „co najmniej trzech” placówek z medyczną marihuaną i przyjmować będzie wnioski do 9 kwietnia br.

Oprócz zatwierdzenia lokalnych warunków zagospodarowania przestrzennego istnieje wiele innych kryteriów, w tym środki bezpieczeństwa, lokalizacja, dokumentacja finansowa, biznesplan.

„Jest to z pewnością długa aplikacja” – mówi Anderson.

W Connecticut istnieje dziewięć punktów aptecznych – dwa w Milford i po jednym w Hartford, Branford, Waterbury, Bethel, South Windsor i Uncasville. Ostatnie trzy licencje zostały przyznane w 2016 roku, ale liczba pacjentów posiadających licencje wzrosła od nieco ponad 8.000 do około 22.000 od tego czasu.

Greg Hancock, właściciel Hancock’s Pharmacy w Meriden powiedział w zeszłym miesiącu, że rozważa złożenie wniosku o koncesję na medyczną marihuaną. Aplikował on jednak już dwukrotnie, dwukrotnie otrzymując odmowę przyznania wniosku.

sklep nasiona marihuany, konopi, cannabis, ganji, skunka, ak 47, thc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © THCLand.pl - Czyli informacje na temat marihuany, konopi, cannabis.