Pozwalają pracownikom stosować cannabis

Firmy w USA pozwalają swoim pracownik stosować cannabis w czasie pracy.

Możesz myśleć, że źle przeczytałeś, ale wcale nie! Kilka firm w USA postanowiło zezwolić na stosowanie marihuany w pracy, a kilka z nich nawet zachęca do tego swoich pracowników.
Jednym oczywistym punktem, który należy podkreślić jest to, że dzieje się tak tylko w stanach, w których roślina legalna jest do celów rekreacyjnych.

Według CNN, Denver, firma Flowhub z siedzibą w CO, pozwala swoim pracownikom na palenie marihuany w biurze. Współzałożyciele firmy, Chase Wiseman i Kyle Sherman mówią, że”

„Jeśli to pomoże naszym pracownikom w wykonywaniu swojej pracy, to nie obchodzi nas to, czy chcą oni stosować marihuanę czy nie.”

Jeśli zastanawiasz się nad tą kwestią – tak, Wiseman i Sherman również stosują marihuanę w biurze. Ze względu na przepisy obejmujące budynek, w którym mieści się biuro Flowhub, personel nie może palić marihuany, więc zamiast tego wszyscy stosują produkty spożywcze takie jak napoje gazowane, soki i tak dalej.

Firma twierdzi, że nie napotkała jak do tej pory żadnych problemów ze stosowaniem marihuany w biurze, a wręcz przeciwnie – stosowanie jej wpływa na rozwój kreatywności.

„Marihuana zdecydowanie wpływa na rozwój nowych, lepszych pomysłów i pozwala nam na świeże spojrzenie na wiele spraw.”

A wy, co myślicie o stosowaniu marihuany w pracy? Dobry pomysł?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © THCLand.pl - Czyli informacje na temat marihuany, konopi, cannabis.