Bóle miesiączkowe

Stan Nowy Jork prawdopodobnie wkrótce przyjmie ustawę, która pozwoli lekarzom przepisywać medyczną marihuanę w przypadku skurczów i bóli miesiączkowych.

Jednym z powodów, dla których cannabis jest tak popularne wśród kobiet jest fakt, że pomagają one złagodzić ból i comiesięczne nieprzyjemności.
Stan Nowy Jork, w którym marihuana jest zalegalizowana do użytku medycznego, może wkrótce przyjąć ustawę, która pozwoli lekarzom przepisywać marihuanę na bolesne miesiączkowanie, czy skurcze menstruacyjne.

Mimo, że marihuana jest legalna w stanie Nowy Jork, prawo jest bardzo restrykcyjne. Lista lekarzy zajmujących się przepisywaniem marihuany jest również bardzo krótka.
Zazwyczaj tylko osoby z takimi chorobami jak rak lub HIV/ AIDS dostają uprawnienia do stosowania marihuany. Każdy, kto miał skurcze (co najmniej połowa kobiet na naszej planecie) może ci powiedzieć, że miesiączka to naprawdę ciężki orzech do zgryzienia, ból jest niesamowity.

Poważne skurcze menstruacyjne często nie są brane na poważnie i są kategoryzowane jako „kobiece problemy”.

Wniosek w Nowym Jorku przeszedł przeważającą liczbą głosów 21-2 i czeka na zatwierdzenie New York State Assembly.

Jest to wspaniała wiadomość dla kobiet, nie tylko w Nowym Jorku. Wiemy, że bóle menstruacyjne mogą całkowicie odbierać energie do życia. Niektóre kobiety nie są nawet podczas tych dni wstać z łóżka! Istnieje wiele środków przeciwbólowych, które są stosowane podczas miesiączki, jednak posiadają one skutki uboczne, które mogą mieć wpływ na inne sfery życia kobiet.
Jeśli wniosek w Nowym Jorku zostanie ostatecznie zatwierdzony, więcej osób będzie mówić o powadze skurczów menstruacyjnych, co jest świetną nowinką!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © THCLand.pl - Czyli informacje na temat marihuany, konopi, cannabis.