thc-thc.com

Kolorado ma najniższą stopę bezrobocia w USA

Kolorado ma najniższą stopę bezrobocia w USA, a to wszystko dzięki marihuanie.

Nowy raport pokazuje, że w dużej mierze dzięki marihuanie stan Kolorado ma najniższą stopę bezrobocia w kraju i prawie połowę średniej krajowej.

Legalna marihuana pomogła państwom, w których została zalegalizowana na wiele sposobów. Przychody ze sprzedaży cannabis wracają do społeczeństwa, a część z nich jest wykorzystywana do zaradzenia kryzysowi związanemu z opiatami.
Małe miasta, które kiedyś umierały, odżyły z powodu turystyki związanej z marihuaną. Obecnie, nowe dane pokazują, że stan Kolorado ma najniższą stopę bezrobocia w USA.

Według CNBC, stopa bezrobocia w Kolorado wynosi 2,3 procent, co stanowi prawie połowę średniej krajowej wynoszącej 4,3 procent.
John Hickenlooper, gubernator Kolorado, mówi że to wszystko dzięki temu, iż stan jest „przyjazny rozwojowi biznesów” i oferuje najniższą stawkę podatkową.

W 2015 roku, dzięki przemysłowi cannabis powstało 18.000 nowych miejsc pracy. Według CNBC, w 2016 roku osiągnięto 1,3 mld dolarów ze sprzedaży cannabis, co dało 198,5 miliona przychodów podatkowych.

Jest to ogromny wzrost!

W ciągu ostatnich dwóch lat przychody wzrosły niemal dwukrotnie. Jeśli tendencja ta się utrzyma, sprzedaż może osiągnąć ponad 5 miliardów dolarów do 2020 roku, co stanowi nieco mniej niż jedną piątą budżetu państwa.

Zobacz również

nasiona thc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

thc-thc

nasiona marihuany, konopi, seedbay

Copyright © THCLand.pl - Czyli informacje na temat marihuany, konopi, cannabis.