nasiona marihuany oraz konopi indyjskich w wersjach feminizowanych automatic

Kanadyjski lekarz używa cannabis

Kanadyjski lekarz używa cannabis, THCLand.pl

Ten kanadyjski lekarz używa cannabis, aby uwolnić swoich pacjentów od opiatów.

Kryzys opiatów jedynie się pogarsza, a prawodawcy zamiast nad nim pracować, wolą umieszczać ludzi w więzieniach. Jednak jeden z kanadyjskich lekarzy postanowił przyjąć inne podejście…

Był czas, kiedy wmawiano ludziom, że marihuana to narkotyk. Stosowanie marihuany miało prowadzić do stosowania niebezpiecznych narkotyków, takich jak heroina i metaamfetamina. Jednak jeden z lekarzy w Kanadzie stosuje marihuanę, aby pomóc swoim pacjentom odzyskać zdrowie.

Kanadyjski lekarz, Mark Ujjainwalla, wiedział że większość jego pacjentów w klinice Recovery Ottawa już stosuje cannabis, aby zmniejszyć przyjmowanie opiatów. Choć wyniki były oczywiście pozytywne, pacjenci musieli kupować cannabis na czarnym rynku. Lekarz postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i zacząć przepisywać tym pacjentom marihuanę.

Doktor Ujjainwalla powiedział w wywiadzie:

„Przepisując swoim pacjentom cannabis nie tylko pomagam im poradzić sobie z trudnościami wynikającymi z uzależnienia od opiatów, ale także znacznie zmniejszam szansę na nawrót choroby”

Narkomani, czy też osoby uzależnione od opiatów od lat stosują cannabis jako lek pomagający im wyrwać się z sideł uzależniania.
Badanie z 2014 roku wykazało, że nadużywanie opiatów jest o 25 procent niższe w miejscach, gdzie marihuana jest legalna. Doktor Ujjainwalla jest pierwszym lekarzem, który postanowił zastosować tę teorię w praktyce.

Jeśli obecny projekt ustawy, nad którym pracuje Kongres USA, przejdzie, to mamy nadzieję, że inni lekarze również pójdą tą drogą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Copyright © THCLand.pl - Czyli informacje na temat marihuany, konopi, cannabis.