sklep z nasionami marihuany xxl, thc-thc.com

Plantatorzy stawiają czoła trudnemu problemowi

Plantatorzy w Kalifornii stawiają czoła trudnemu problemowi.

Plantatorzy w Kalifornii, którzy chcą legitymizować swoje firmy napotykają trudny do rozwiązania problem.

Hodowcy w Kalifornii mają dość trudny czas i to z całkiem niecodziennego powodu. Są oni legitymowani przez organy ścigania, policję, straż miejską, ponieważ mają pozwolenia na uprawianie roślin lub dopiero o nie wystąpili.
California Growers Association monitoruje obecnie 15 różnych gospodarstw rolnych w regionie Emerald Triangle (Humboldt, Mendocino, Trinity County), które zostały dosłownie zaatakowane przez urzędników państwowych.

Prokurator prasowy donosi, że chodzi tu o możliwe naruszenia środowiska. Regulacje w Kalifornii są trochę chaotyczne, mieszkańcy Kalifornii zdecydowali się zalegalizować rekreacyjną marihuanę w listopadzie ubiegłego roku. Stan ma nadzieję, że rynek ruszy w tym roku.

Te naloty dokonywane przez agencje stanowe utrudniają hodowcom przestrzeganie prawa i sprawiają też, że inni hodowcy w Kalifornii niechętnie starają się o pozwolenia wiedząc, że wkrótce może ich czekać kontrola.

W ramach nowych przepisów, które zostały uchwalone rok wcześniej, zanim wyborcy zdecydowali się zalegalizować rekreacyjną marihuanę, plantatorzy musieli uzyskać pozwolenie na szczeblu lokalnym przed rozpoczęciem uczestniczenia w przedsięwzięciu.
Czy stanowi i lokalni urzędnicy będą w stanie wypracować kompromis zanim rynek rekreacyjny zacznie dobrze prosperować?

Wszyscy mamy taką nadzieję!

sklep nasiona marihuany, konopi, cannabis, ganji, skunka, ak 47, thc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © THCLand.pl - Czyli informacje na temat marihuany, konopi, cannabis.