Plantatorzy stawiają czoła trudnemu problemowi

Plantatorzy w Kalifornii stawiają czoła trudnemu problemowi.

Plantatorzy w Kalifornii, którzy chcą legitymizować swoje firmy napotykają trudny do rozwiązania problem.

Hodowcy w Kalifornii mają dość trudny czas i to z całkiem niecodziennego powodu. Są oni legitymowani przez organy ścigania, policję, straż miejską, ponieważ mają pozwolenia na uprawianie roślin lub dopiero o nie wystąpili.
California Growers Association monitoruje obecnie 15 różnych gospodarstw rolnych w regionie Emerald Triangle (Humboldt, Mendocino, Trinity County), które zostały dosłownie zaatakowane przez urzędników państwowych.

Prokurator prasowy donosi, że chodzi tu o możliwe naruszenia środowiska. Regulacje w Kalifornii są trochę chaotyczne, mieszkańcy Kalifornii zdecydowali się zalegalizować rekreacyjną marihuanę w listopadzie ubiegłego roku. Stan ma nadzieję, że rynek ruszy w tym roku.

Te naloty dokonywane przez agencje stanowe utrudniają hodowcom przestrzeganie prawa i sprawiają też, że inni hodowcy w Kalifornii niechętnie starają się o pozwolenia wiedząc, że wkrótce może ich czekać kontrola.

W ramach nowych przepisów, które zostały uchwalone rok wcześniej, zanim wyborcy zdecydowali się zalegalizować rekreacyjną marihuanę, plantatorzy musieli uzyskać pozwolenie na szczeblu lokalnym przed rozpoczęciem uczestniczenia w przedsięwzięciu.
Czy stanowi i lokalni urzędnicy będą w stanie wypracować kompromis zanim rynek rekreacyjny zacznie dobrze prosperować?

Wszyscy mamy taką nadzieję!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © THCLand.pl - Czyli informacje na temat marihuany, konopi, cannabis.