Stosowanie cannabis zatrzymało napady epilepsji u 6-letniej dziewczynki – było ich 300 tygodniowo

marihuana-zwijana-marihuana-do-palenia

To, co kiedyś było przedstawiane jako niezdrowe, niebezpieczne i destrukcyjne lekarstwo jest obecnie uważane za cud leczniczy natury. Setki badań udowodniły skuteczność medycznej marihuany, a kolejne historie ukazują ludzi, którzy naprawdę otrzymali niesamowite rezultaty w wyniku stosowania jej.

My wspominamy krótko historię 6-letnie dziewczynki, Charlotte Figi, u której zatrzymano napady epilepsji, których było około 300 tygodniowo – za pomocą medycznej marihuany. Gdy leki farmaceutyczne nie przynosiły żadnej ulgi, jej mama zwróciła się po olej konopny w rozpaczy. Charlotte nie była w stanie chodzić, mówić, ani jeść, ale po zastosowaniu oleju z medycznej marihuany mogła wykonywać wszystkie te czynności. Marihuana zmniejszyła ilość jej napadów do dwóch, trzech tygodniowo, a ona może teraz w zupełności zrezygnować ze wszystkich stosowanych do tej pory leków.

Istnieje pewna liczba odnotowanych przypadków, gdzie marihuana skutecznie zmniejsza i zatrzymuje czynności napadowe. Członek zespołu CE, Shelley M. White opisała swoje doświadczenie z medyczną marihuaną w leczeniu napadów epilepsji.

Kannabis ma potencjał, aby zastąpić wiele leków, które są bezużyteczne. Statystyki pokazują, że leki na receptę zabijają rocznie ponad 100 tysięcy ludzi.

Jak udowodniono, kannabinoidy zmniejszają komórki rakowe, ponieważ mają one duży wpływ na odbudowę układu odpornościowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © THCLand.pl - Czyli informacje na temat marihuany, konopi, cannabis.