sklep z nasionami marihuany xxl, konopi indyjskich, thc-thc

Korzyści zdrowotne wynikające ze stosowania balsamu konopnego

Korzyści zdrowotne wynikające ze stosowania balsamu konopnego, THCLand.pl

Korzyści zdrowotne wynikające ze stosowania balsamu konopnego są liczne, począwszy od przyjaznych dla skóry witamin i niezbędnych kwasów tłuszczowych.

Podobnie jak inne produkty produkty konopne (nasiona konopi i mleko konopne to znaczące przykłady), balsam konopny zauważalnie zyskuje wzrost popularności w ostatnich latach.

Jakie są zalety stosowania balsamu konopnego?

W pewnym artykule Daniel Ketchum oświadcza, że to, co sprawia balsam konopny tak zdrowym i korzystnym dla skóry to witaminy i niezbędne kwasy tłuszczowe.

Witamina C i witamina E – przeciwutleniacze, który pomagają w zdrowym wzroście tkanki naskórnej są jednymi z wielu przyjaznych dla skóry witamin odnalezionych w oleju konopnym.

Istotny element budujący kolagen, witamina C, zapewnia skórze elastyczność. Natomiast zawartość witaminy B w oleju konopnym sprawia, że skóra staje się jędrna.

Balsamy, które zawierają olej z nasion konopi zapewniają skórze dobroczynne kwasy tłuszczowe zwane także niezbędnymi kwasami tłuszczowymi. Są to kluczowe omega-3 i omega-6, które odpowiadają za jędrność skóry oraz pomagają utrzymać jej prawidłowe funkcje oraz wygląd.

Omega-6 odgrywa bardzo ważną rolę w odbudowie lipidów naskórnych, co pomaga unikać zmarszczek oraz zapobiega utracie wody. Omega-3 natomiast jest niezbędny przy zachowaniu elastyczności skóry.

Omega-3 jest szczególnie potrzebny w naszym organizmie przy redukcji zapaleń oraz zaczerwienień skóry. Te niezbędne kwasy tłuszczowe również chronią naszą skórę przed działaniem wolnych rodników, co z kolei wzmacnia ich anty-starzejące korzyści jeszcze bardziej.

Stosowanie balsamu wzbogaconego o olej konopny bezpośrednio na skórę skutecznie ją odżywi, ochroni oraz naprawi uszkodzenia warstwy naskórka spowodowane przez warunki zewnętrzne, takie jak wiatr i słońce.

Zaleca się także stosowanie balsamu konopnego na choroby skóry, takie jak na przykład egzema.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © THCLand.pl - Czyli informacje na temat marihuany, konopi, cannabis.