Konopna drukarka 3D: Materiał przyszłości?

3d-konopna-drukarka

Teraz konopie są wykorzystywane do budowania wszystkiego – od części samochodowych po baterie, co mogłoby ułatwić zrobienie tego jako materiał budowlany? Konopna drukarka 3D oczywiście! Na rynku jest już przedsiębiorstwo, które zbudowało ogromną drukarkę 3D służącą do konstruowania całych domów w jednym miejscu.

Wyobraź sobie, że cały proces przebiega opierając się na bazie konopi, zapewniając naturalną izolację oraz strukturę ognioodporną.

Przyszłość jest tutaj
Konopie są mocne i trwałe, a jednocześnie łatwo plastyczne w wielu formach. Cechują się wytrzymałością na rozciąganie wyższą niż stal i wagą ośmiokrotnie mniejszą. Liczba zastosowań konopi jest nieograniczona. Od skromnych początków prostego pióra, do wahadłowców kosmicznych, osłon termicznych i elastycznych baterii.

Z pewnością jest to czas, aby zintegrować ten zdumiewający materiał naturalny z naszym życiem. Cokolwiek, co zbudowane jest z tworzyw sztucznych wykonane może być z konopi, która jest biodegradalna.

Firma Green Spring
Firma „założona przez weteranów zdecydowanych podejmować lepsze decyzje energetyczne dla naszego kraju”, Spring Green Technologies robi postępy poprzez rozwijanie aplikacji dla nowości w świecie drukarek 3D, tworząc materiały wykonane z konopi.

Firma pokazywała swoje możliwości na #nocohempexpo w Kolorado. Było to 3 coroczne Expo dotycząca ożywienia produkcji przemysłowej i odżywczej konopi w Kolorado i na całym świecie. Oprócz ponad 100 wystawców oraz sprzedawców, targi oferowały 2 dni warsztatów edukacyjnych, rozrywkowych oraz aktualizacji dotyczących polityki otwierającej oczy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © THCLand.pl - Czyli informacje na temat marihuany, konopi, cannabis.