Wiele zdrowotnych korzyści wypływających z konopi

palenie-marihuany-palenie-jointa

Wydaje się, że konopia to nie tylko odpowiedź na nasze globalne problemy zdrowotne, zarówno dla ludzi, którzy nie mają co jeść oraz dla ludzi w świecie zachodnim, który jest niedożywiony od jedzenia niewłaściwych pokarmów, a także jest to odpowiedź na kryzys środowiskowy.

Uzdrawiające właściwości konopi

Nasiona konopi są chyba najczystszym, najbardziej wartościowym pokarmem pod względem odżywczym na naszej planecie. Są one bogate w witaminy i minerały, i są również jedynymi nasionami z kwasem gamma-linolenowym (GLA), który jest podstawowym kwasem tłuszczowym. W rzeczywistości, konopny zasadniczy stosunek kwasów tłuszczowych jest absolutnie idealny dla ludzkiego organizmu.

Wiele osób uważa, że niemożliwe jest być weganinem, ponieważ białko pochodzi z produktów zwierzęcych, takich jak mięso i ser. W rzeczywistości nasiona konopi są bogatym w składniki odżywcze źródłem białka, które łatwo jest trawione przez organizm w jego naturalnym, surowym stanie.

Niektóre z korzyści płynących z regularnego zawarcia tego silnego i smacznego super pożywienia w naszej diecie to:

1. Zdrowie serca i obniżone ciśnienie krwi.
Wysokie ciśnienie krwi jest oznaką, że serce jest przepracowane od konieczności nieustannego przepychania krwi przez powolne naczynia krwionośne. Badania kliniczne wskazują, że produkty konopne zmniejszają stany zapalne i poprawiają krążenie, co oznacza, że krew może płynąć i odciążyć serce.

2. Lepsze trawienie.
Błonnik i tłuszcze mogą zdziałać cuda w naszych jelitach.

3. Naturalna utrata wagi.

Konopia powoduje uczucie sytości, co pozwala nie czuć głodu i zmniejszać zachcianki na żywność, przez którą tyjemy. Dostarczanie wystarczającej ilości istotnych tłuszczów i innych składników odżywczych, które zawiera konopia jest jednym z najlepszych sposobów, aby utrzymać smukłą i zdrową sylwetkę.

4. Więcej energii.
Regularne spożywanie konopi spowoduje, że poziom naszej energii będzie utrzymywał się bardzo wysoko każdego dnia.

5. Zdrowy poziom cholesterolu.
Naturalne tłuszcze i substancje odżywcze w konopi pomagają utrzymać wyważony poziom cholesterolu.

6. Harmonijny poziom cukru we krwi.
Jeden z najważniejszych sposobów na przeciwstawienie się starzeniu i zapobieganie chorobom jest utrzymywanie stałego poziomu cukru we krwi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © THCLand.pl - Czyli informacje na temat marihuany, konopi, cannabis.