Gwiazdy, które wspierają reformę marihuany

1. Morgan Freeman

„Przepisy dotyczące marihuany to najgłupsze przepisy z możliwych… Rząd nazywa kryminalistami zwykłych ludzi, którym daleko do przestępców. Wydajemy miliardy na próby walki z wojną, której nie możemy wygrać! Moglibyśmy na tym zarobić o wiele więcej, gdybyśmy po prostu zalegalizowali i opodatkowali cannabis tak jak dzieje się to w przypadku alkoholu.”

2. Jack Nicholson

„[Rynek nielegalnych narkotyków] finansuje terrorystów i – to jest ogromny problem w Ameryce – napędza zagraniczne gangi. Ponad 85 procent mężczyzn w amerykańskich więzieniach siedzi za przestępstwa związane z narkotykami. Każdy więzień kosztuje państwo 40.000 dolarów rocznie. Gdyby rząd poważnie traktował naszą gospodarkę, z pewnością przeprowadziłby rozsądne dyskusje na temat legalizacji.”

3. Brad Pitt

Wydaliśmy już na to biliony dolarów. Wojna trwa od ponad 40 lat. Wiele osób straciło życie… to niewiarygodna porażka naszego rządu! Wojna narkotykowa to w rzeczywistości narzędzie wykorzystywane do manipulacji społeczeństwa. Jest to zbrodnia sama w sobie. Jedynym sposobem na jej zakończenie to skupienie się na zyskach. Co gdyby wszystko było legalne, a ludzie mogliby dokonywać własnych wyborów?”

4. Dan Rather

„Istnieje ogólne poczucie, że cokolwiek, co zrobiliśmy podczas tak zwanej wojny narkotykowej po prostu nie zadziałało. A sytuacja w wielu ważnych kontekstach uległa pogorszeniu a nie poprawie. Istnieje poczucie, że przegrywamy grę i powinniśmy ją już dawno przerwać.

5. Stephen King

„Marihuana powinna być nie tylko legalna, myślę, że powinna ona być liderem przemysłu… Moja żona mówi, i zgadzam się z nią, że to, co byłoby naprawdę dobre dla naszego społeczeństwa, to całkowite zalegalizowanie marihuany i umieszczenie jej na półkach tak jak dzieje się to w przypadku alkoholu.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © THCLand.pl - Czyli informacje na temat marihuany, konopi, cannabis.