sklep z nasionami marihuany xxl, konopi indyjskich, thc-thc

Biolog molekularny wyjaśnia jak THC całkowicie zabija raka

Biolog molekularny wyjaśnia jak THC całkowicie zabija raka, THCLand.pl

Na jednej z konferencji naukowych doktor Christina Sanchez, biolog molekularny z Uniwersytetu Compultense w Madrycie, w Hiszpanii, jednoznacznie wyjaśniła jak THC (główny psychoaktywny składnik rośliny konopi) całkowicie zabija komórki nowotworowe.

Kannabinoidy nie odnoszą się do żadnej z grup związków pokrewnych, które obejmują kannabidiol i aktywne składniki marihuany. Aktywują receptory kannabinoidowe w organizmie. Sam organizm wytwarza związki zwane endokannabinoidami, które odgrywają ważną rolę w wielu procesach zachodzących w organizmie, które pomagają zadbać o jego zdrowe środowisko. Ważne jest również, aby pamiętać, iż wykazano, że konopie leczą raka bez efektów psychoaktywnych.

Kannabinoidy zostały sprawdzone w celu zmniejszania komórek rakowych, ponieważ mają one duży wpływ na odbudowę układu odpornościowego. Chociaż nie każdy szczep marihuany przynosi ten sam skutek, coraz więcej pacjentów odnosi sukces w leczeniu raka w dosyć krótkim czasie. Wbrew ogólnemu i bardzo powszechnemu przekonaniu, palenie marihuany nie pomaga tak bardzo w leczeniu – jedzenie ekstraktu z rośliny jest najlepszym sposobem, aby uzyskać niezbędne składniki, kannabinoidy.

Świat ma jeszcze długą drogę w odniesieniu do przyjęcia rośliny jako leku zamiast szkodliwej substancji. Jest to roślina, która może przynieść zysk dla planety na więcej sposobów niż jeden. Marihuana nie jest czymś oferowanym w tym samym zakresie co chemioterapia, ale coraz więcej osób zdaje sobie sprawę, czym ona jest, i dlaczego ważne jest rozprzestrzenianie takich informacji. Nikt nie może zaprzeczyć ogromnej mocy uzdrawiania jaką niesie ze sobą roślina.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © THCLand.pl - Czyli informacje na temat marihuany, konopi, cannabis.