Legalna marihuana w Waszyngtonie kosztuje 25 dolarów za gram

medyczna-marihuana-zielona-marihuana-zielona-roslina-thc-cbd

Washington state’s Liquor Control Board wydał licencję dla około 20 firm handlowych, które zostały dopuszczone do produkcji marihuany. Oczekuje się, że zostanie wydanych więcej licencji jeszcze w tym miesiącu.

Michael Perkins jest jednym ze sprzedawców, którzy mają nadzieję rozpocząć sprzedaż w pierwszym dniu nowego programu. Operuje on kilkoma przychodniami marihuany i oczekuje, że początkowe ceny rekreacyjnej marihuany będą wysokie.

„Przypuszczam, że cena będzie od 20 dolarów do 25 dolarów za gram, dopóki producent nie obniży ceny,” powiedział Perkins.

„Spodziewamy się popytu na marihuanę. Spodziewamy się, że zabraknie produktu. I spodziewamy się, że ludzie, którzy przyjadą będą chcieli postarać się o licencję i kartę… aby pójść do sklepu medycznego obok.”

Podobnie jak w programie w Kolorado, podczas pierwszych dni, zapas produktu był mniejszy, niż popyt z którym się spotkano.

Izba Kontroli wydała ponad 50 licencji dla plantatorów i przetwórców, ale według Austin Lott z The Fresh Greens, kolejnego detalisty, nie jest to tak proste, że produkt będzie po prostu gotowy w sklepach w przyszłym miesiącu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © THCLand.pl - Czyli informacje na temat marihuany, konopi, cannabis.