Argumenty, dlaczego kobiety powinny palić więcej marihuany

Komu nie zależy na lepszym seksie? Wyselekcjonowaliśmy kilka odmian, które są szczególnie skuteczne w podgrzewaniu temperatury w sypialni, ale generalnie marihuana pomaga zrelaksować umysł i otworzyć go na nowe połączenie się z partnerem.

Jeżeli jednak chodzi o kobiety:

1. Marihuana łagodzi objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego.

Jeden z największych efektów na liście. Zespół napięcia przedmiesiączkowego, niewiele w odróżnieniu od zespołu jelita drażliwego objawia się bolesnymi skurczami i dyskomfortem. Już w 19 wieku, lekarz królowej Wiktorii zalecał jej marihuanę jako pomoc w bólach miesiączkowych. Pomysł wykorzystania marihuana w ramach cyklu miesiączkowego wypadł z łask, ale wraca wraz z rosnącą legalizacją. Na przykład w stanie Kalifornia, kobiety mogą uzyskać kartę medycznej marihuany tylko na ból menstruacyjny.

Lekarze uważają, że marihuana może złagodzić ból związany z PMS,a także zmniejszyć niepokój i nudności. Oczywiście potrzeba wykonać więcej badań, ale przemysł medyczny szuka sposobu na najlepsze wykorzystanie marihuany, aby życie kobiet było jeszcze bardziej komfortowe.

2. Zapewnia lepszy sen w nocy.

Spalenie trochę indica przed snem może pomóc odpłynąć ci do kraju marzeń sennych. Marihuana, z natury, odpręża osobę palącą, ale odmiany indica są szczególnie znane z efektów w pełni relaksujących całe ciało.

3. Sprawia, że kontrolowanie wagi jest łatwiejsze.

Wbrew powszechnemu przekonaniu, nie każdy ma ochotę rzucenia się na jedzenie po zapaleniu. Nowe badania sugerują, że ludzie którzy palą marihuanę faktycznie mają mniejszą tendencję do objadania się, dzięki czemu mogą kontrolować przyrost masy ciała. Stopa otyłości pomiędzy ludźmi którzy palą marihuanę jest o 1/3 niższa, niż między ludźmi którzy jej nie palą.

4. Rozwija osobowość „Typu Eh”.

Osobowość typu A jest wysoko skuteczna i radzi sobie dobrze z wyzwaniami. Ale jest także nieco delikatna. Poluźnij nieco rzeczy z odpowiednią odmianą marihuany. Nadal będziesz bardzo skuteczną osobą, która wykonuje obowiązki, ale z drugiej strony będziesz również odczuwać większy luz. Szczepy sativa zazwyczaj dostarczają energii i pomagają się skoncentrować, podczas gdy odmiany indica oferują więcej uczucia relaksu. Może dobra, hybrydowa odmiana może ci trochę pomóc.

5. Pomaga zachować spokój i uczucie balansu.

Od kiedy otwierasz oczy i zaczynasz myśleć o tym, co powinnaś zrobić w ciągu dnia do czasu kiedy twoja głowa z powrotem znajduje się na poduszce i myślisz o sprostaniu presji kultury, liście rzeczy do zrobienia, pracy, obrazie samej siebie… Marihuana pomaga zachować spokój i nie dbać o stres, pomaga skupić się na bardziej pozytywnym myśleniu.

6. Zwalcza komórki rakowe.

Wydaje się, że każdego tygodnia wychodzą nowe badania pokazujące właściwości antyrakowe marihuany. Chociaż powszechnie uważano, że palenie dużej ilości marihuany zwiększa ryzyko zachorowania na raka płuc, przeciwieństwo może być prawdą. Kannabinoidy i inne związki znajdujące się w marihuanie mogą spowolnić wzrost a nawet rozpuścić komórki nowotworowe.

7. Minimalizuje poranne mdłości.

Ten podpunkt jest dosyć kontrowersyjny, ponieważ palenie marihuany w czasie ciąży wciąż wywołuje mieszane emocje. Niektóre historie mówią, że marihuana pomaga złagodzić nudności i stres w czasie ciąży. Obecnie toczą się badania mające rozwikłać pytanie, czy cannabis jest ryzykiem dla rozwijającego się płodu, ale obecnie nie ma wystarczających badań naukowych z tej dziedziny, aby móc wystawić pomocny komentarz na temat wpływu marihuany na przebieg ciąży.

8. Zmniejsza ilość konsumowanego alkoholu.

Nowe badania sugerują, że marihuana pomaga w zwalczaniu alkoholizmu. Generalnie, marihuana jest bezpieczniejsza niż alkohol w każdym aspekcie. Ludzie chcę się wyluzować, a kieliszek wina jest powszechnie lepiej akceptowany niż marihuana.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © THCLand.pl - Czyli informacje na temat marihuany, konopi, cannabis.