Nie pomogło jej Charlotte’s Web, ale inne leczenie tak

Patrick i Beth Collins, Virginia zaczęli leczyć swoją 17 – letnią córkę Jennifer za pomocą Charlotte’s Web, zaraz po tym gdy okryli że dziewczynka cierpi na ekstremalną formę padaczki zwaną zespół Jeavonsa. Ale lek nie zadziałał.

Dom rodziny Collins był pełen radości zaraz o narodzinach ich córki Jennifer w 2000 roku, oraz jej starszej siostry Alexandrii w 1998 roku. Jednak Collins zaczęli zauważać że coś dzieje się z Jennifer, gdy miała ona osiem lat. Na początku wydawało się im, że jej rozwój podąża normalnym torem. Ale w wywiadzie Beth Collins powiedziała, że zauważyła, iż oczy jej dziecka dosłownie fruwają dookoła stołu.

Beth przyznała, że nie było oczywistym, iż ich córka doświadcza napadów. Tata dziewczynki przyznał, że gdy po raz zauważył czego ona doświadcza „Myślałem, że ona umiera… zaczęła przybierać niebieski kolor, oczy wycofały się w tył głowy, jej ciało było wykrzywione.”

Wraz z wiekiem, napady które doświadczała Jennifer stały się częstsze i bardziej gwałtowne. W tym czasie sięgnęła dojrzewania, jej stan się pogorszył, a liczba napadów wzrosła. Leki przeciwpadaczkowe miały niewielki wpływ. Pani Collins powiedziała, że ich córka doświadczyła efektów ubocznych każdego leku.

Rodzina była naprawdę zdesperowana, kiedy szukała odpowiedniego leku dla Jennifer. W końcu jednak lekarze stwierdzili, że dziewczynka choruje na zespół  Jeavonsa.

Mama Jennifer szukała odpowiedzi w internecie i natknęła się na kilka wypowiedzi rodziców, którzy leczyli swoje dzieci ekstraktem z konopi wytworzonym przez Realm of Caring Foundation (RoC), który nazywa się Charlotte’s Web. Został on nazwany ze względu na dziewczynkę o imieniu Charlotte Fiji, która cierpiała na stan padaczkowy znany jako zespół Dravet. Charlotte jest znana jako „dziewczynka, która zmieniła przepisy dotyczące marihuany w Ameryce.”

Dla Collins był to moment ogromnej nadziei. Beth oraz Jennifer przeniosły się do Kolorado (zostawiając resztę rodziny), aby móc leczyć dziewczynkę za pomocą Charlotte’s Web. Jej ataki były coraz bardziej intensywne, a w niektórych przypadkach stawała się ona aż fioletowa. „Zdarzały się przypadki, kiedy musieliśmy dzwonić po pogotowie, ponieważ bardzo baliśmy się o naszą córkę.”

Rozpoczęto leczenie za pomocą Charlotte’s Web. Jednak lek nie zadziałał.

Następnie RoC zaproponowało rodzinie, aby wypróbować THCa, kannabinoidu znajdującego się w trichomach rośliny. Patrick oraz Beth mieli szczęście. Po podaniu THCa, drgawki Jennifer oraz skutki uboczne leczenia odeszły. „To było niesamowite,” powiedziała Jennifer. „Nie czuję się już jak potwór. Fizycznie atakowałam moich rodziców i nie miałam nad tym żadnej kontroli.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © THCLand.pl - Czyli informacje na temat marihuany, konopi, cannabis.