nasiona marihuany oraz konopi indyjskich w wersjach feminizowanych automatic

Były szeryf stosuje medyczną marihuanę ze względu na doświadczane stany bólowe

Były szeryf stosuje medyczną marihuanę ze względu na doświadczane stany bólowe, THCLand.pl

Darren White to nie tylko prezes i dyrektor bezpieczeństwa. Jest on również medycznym pacjentem marihuany.

Były dyrektor bezpieczeństwa publicznego Albuquerque powiedział, że zwrócił się o pomoc do medycznej marihuany około dwa lata temu, w celu wyleczenia przewlekłego bólu kolana oraz urazów kręgosłupa. „Dieta oparta na ciągłym spożywaniu środków przeciwbólowych to nie jest dobrej jakości życie,” powiedział White. „Narkotyczne środki przeciwbólowe wytrącają cię z życia.”

White jest jednym z czterech inwestorów PurLife – jednej z 12 organizacji non profit, które otrzymały licencję z Ministerstwa Zdrowia, aby mogły legalnie uprawiać i sprzedawać medyczną marihuanę.

W 1999 roku przeszedł na stanowisko sekretarza New Mexico Department of Public Safety, ponieważ nie zgadzał się z ówczesnym gubernatorem Gary Johnson w sprawie legalizacji narkotyków, w tym marihuany. W tym samym czasie, White rozpoczął terapię w celu wylecenia przewlekłego bólu spowodowanego urazem kręgosłupa, którego doświadczył jako oficer policji Albuquerque oraz kontuzji kolana podczas służby w armii USA.

„Kiedy pacjent cierpi na przewlekły ból, nic nie można zrobić,” powiedział. „Z moimi dolegliwościami było tylko gorzej i gorzej…”

Leczenie farmaceutyczne sprawiło, że z roku na rok musiał stosować coraz silniejsze leki przeciwbólowe, w tym narkotyczne środki przeciwbólowe. Jednak White postanowił zwrócić się do marihuany, jako „bardziej skutecznej alternatywy.”

White przyznał, że kiedyś był przeciwny marihuanie, ale jak przyznał – „Myślę, że jak w wielu sprawach, po prostu się myliłem.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Copyright © THCLand.pl - Czyli informacje na temat marihuany, konopi, cannabis.