Rockowe zespoły, które kochają cannabis

• White Mystery

Rodzinny duet White Mystery dedykowany jest trzem rzeczom: sobie, swojej muzyce i 4/20/

Wokalista i gitarzysta Miss Alex White i perkusista Francis Scott Key White wydali osiem albumów, z którego każdy ukazał się 20 kwietnia. Mają także kanał telewizyjny prowadzony online, który poświęcony jest grom wideo, paleniu marihuany i rockandrollowi.

• Kottonmouth Kings

“Proud to Be a Stoner,” “Where’s the Weed At,” “420,” “Mr. Cali Man,” “Reefer Madness,” “Bong Toke”…

Ich lista piosenek o marihuanie jest długa!

Zespół z Kalifornii produkuje psychodeliczny punk rock połączony z hip – hopem od czasu powstania w 1996 roku. Prawie wszystko co robią przesiąknięte jest marihuaną.

• Cannabis Corpse

Zespół Cannabis Corpse powstał w 2006 roku. Ich albumy to m.in. Tube of the Resinated, Beneath Grow Lights Thou Shalt Rise, From Wisdom to Baked oraz Left Hand Pass. Jeśli masz ochotę potrzepać głową po zapaleniu cannabis – ten zespół sprawdzi się idealnie.

• Wavves

Podczas wywiadu dla High Times, Wavves palili jointy, rozdawali bongo i zapewniali swoją głęboką miłość do bycia na haju i robienia muzyki. Brzmienie tego zespołu ma cudowną jakość, która odzwierciedla całą miłość do marihuany, o której mówią.

• Fortunate Youth

Ci rockowcy bardzo kochają zioło, co przyznali w wielu wywiadach.

Zespół pochodzi z Kalifornii, a ich przebojowa piosenka „Burn One” mówi wszystko.

• Electric Wizard

Zespół Electric Wizard wydał album Dopethrone w 2000 roku zapewniając sobie pozycję jednego z najlepszych zespołów metalowych. Ich utwory są przerażającą mieszanką horroru, fantazji i okultyzmu, a wszystko to okraszone jest miłością do marihuany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © THCLand.pl - Czyli informacje na temat marihuany, konopi, cannabis.