Różne metody konsumpcji marihuany

Różne metody konsumpcji marihuany

Historycznie najczęściej stosowaną metodą konsumpcji marihuany było palenie jej. Do tego celu od dawna stosuje się bibułki, fifki, fajki wodne, które służą do palenie suchego zioła uwalniając z niego naturalne kannabinoidy, które docierają do krwiobiegu i szybko wywołują oczekiwane efekty.

Materiał z cannabis można również podawać w różnych pokarmach przygotowując tym samym produkty spożywcze zawierające marihuanę.
Ten sposób konsumpcji popularny jest wśród osób, które wolą unikać palenia. Marihuana jest w tych czasach obecna w szerokim wachlarzu produktów spożywczych, które obejmują między innymi batony czekoladowe, ciasta, ciasteczka, a nawet napoje i koktajle. Jednak ze względu na to, iż takie produkty są metabolizowane przez nasz organizm, czas w którym zaczną działać jest znacznie wydłużony i może on czasem wynosić kilka godzin.
Produkty spożywcze z cannabis dodatkowo zapewniają więcej efektów mających wpływ na nasze ciało.

Konsumenci marihuany dbający o swoje zdrowie zwykle wybierają wapowanie jako główną metodę konsumpcji cannabis. Waporyzatory wykorzystują technikę ogrzewania konwekcyjnego podgrzewając suche zioła lub koncentraty woskowe, aż finalnie osiągną punkt wrzenia, uwalniając kannabinoidy z materiału konopnegp wraz z innymi naturalnymi związkami w postaci czystej pary.
Poprzez wdychanie czystej pary związki szybko docierają do krwiobiegu, a efekty odczuwane są natychmiast, jak podczas tradycyjnego palenia substancji.
Jednakże, ze względu na to, iż wapowanie nie obejmuje spalania, eliminuje tym samym ekspozycję na wszystkie toksyny, czynniki rakotwórcze i inne szkodliwe chemikalia, które mogą uszkadzać gardło oraz płuca.

Jaka jest wasza ulubiona metoda konsumpcji marihuany? Koniecznie dajcie nam znać w komentarzach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © THCLand.pl - Czyli informacje na temat marihuany, konopi, cannabis.