thc-thc.com

Kawiarnia w Denver otrzymała zgodę na stosowanie marihuany

Kawiarnia w Denver otrzymała zgodę miasta na stosowanie marihuany przez klientów.

Kawiarnia w Denver wkrótce stanie się pierwszym miejscem w kraju, w którym można spożywać marihuanę na jej terenie. W zeszłym tygodniu miasto Denver przyznało pierwszą licencję na stosowanie cannabis firmie The Coffee Joint, działającej już kawiarni w sąsiedztwie Lincoln Park.

Initiative 300, zatwierdzona przez 54 procent głosujących w Denver w listopadzie 2016 roku uruchomiła program, który pozwala na licencjonowanie konsumpcji cannabis w granicach miasta. Dziewięć miesięcy po zatwierdzeniu ustawy miasto zaczęło przyjmować wnioski, a jeden z pierwszych należał do The Coffee Joint.

Brak przyjaznej dla cannabis przestrzeni stwarza wyzwania niektórym mieszkańcom, którzy zgodnie z prawem cannabis w Kolorado mogą spożywać marihuanę wyłącznie na prywatnych posesjach. Turyści, którzy podróżują do Denver specjalnie po to, aby legalnie zakupić marihuanę, mają trudności ze znalezienim miejsc, w których mogą z niej legalnie korzystać.

Mieszkańcy i turyści, którzy ukończyli 21 rok życia wkrótce będą mogli przynosić ze sobą swoją własną marihuanę do The Coffee Joint i legalnie się tam nią cieszyć.

Współwłaściciele sklepu Rita Tsalyuk i Kirill Merkulov, planują pobierać opłaty za wstęp w wysokości 5 dolarów amerykańskich i sprzedawać jedzenie, organizować imprezy artystyczne i muzyczne oraz dostarczać zainteresowanym bezpłatną kawę i herbatę. Kawiarnia nie może sprzedawać żadnych produktów z marihuaną na miejscu. Współwłaściciele mają jednak powiązania własnościowe z przychodnią cannabis w sąsiedztwie.

Kawiarnia nadal wymaga ukończenia inspekcji budowlanych oraz bezpieczeństwa i ma nadzieję, że wszystko ukończy się w ciągu kilku najbliższych tygodni.

Mimo iż wiele miast w Ameryce zezwala na konsumpcję medycznej marihuany od lat, program w Denver jest pierwszym w skali kraju, który zezwala na stosowanie marihuany przez klientów zwykłych firm.

Zobacz również

nasiona thc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

thc-thc

nasiona marihuany, konopi, seedbay

Copyright © THCLand.pl - Czyli informacje na temat marihuany, konopi, cannabis.