sklep z nasionami marihuany xxl, konopi indyjskich, thc-thc

Masaż cannabis

Masaż cannabis, THCLand.pl

Terapia marihuaną to trend, który rozwija się wraz z coraz większą ekspansją rośliny.

Masaż cannabis polega na stosowaniu balsamów, olejków, maści i innych produktów, które można podawać w parze z kannabidiolem (CBD), głównym niepsychoaktywnym składnikiem roślin marihuany i tetrahydrokannabinolem (THC), jej głównym psychoaktywnym składnikiem.

Kannabinoidy te działają razem zapewniając wiele korzyści, a w tym:

• Ulga w bólu: Jedną z najmocniejszych właściwości medycznych CBD jest zdolność substancji do redukcji odczuwanego bólu.

Niezależnie od tego czy masz do czynienia z bólem stawów, czy bolącymi mięśniami, kremy do zastosowania miejscowego na bazie cannabis z pewnością ci pomogą. Produkty te skuteczne są również w przypadku leczenia wszelkiego rodzaju zapaleń.

• Głęboka relaksacja: Masaże są bardzo relaksujące – czy możesz sobie wyobrazić masaż z zastosowaniem cannabis, które samo w sobie również promuje głęboką relaksację?

Wiele osób twierdzi, iż po masażu cannabis odczuwa mniejszy stres, doświadcza zmniejszonego napięcia ciała i mniej negatywnych myśli.
Masaż cannabis odświeża również bardziej niż regularny masaż. Produkty oparte na cannabis tworzą rozgrzewające, uspokajające uczucie, które zwiększa wrażliwość skóry i łagodzi całe ciało.

• Brak efektów psychoaktywnych: Nawet przy zastosowaniu produktów THC, użytkownik nie doświadczy haju poprzez wchłanianie się balsamu przez skórę. Cannabis musi wejść w krew, aby można było odczuć jakiekolwiek efekty mentalne. Tak więc jazda samochodem po takim masażu jak najbardziej jest możliwa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © THCLand.pl - Czyli informacje na temat marihuany, konopi, cannabis.