Masaż cannabis

Terapia marihuaną to trend, który rozwija się wraz z coraz większą ekspansją rośliny.

Masaż cannabis polega na stosowaniu balsamów, olejków, maści i innych produktów, które można podawać w parze z kannabidiolem (CBD), głównym niepsychoaktywnym składnikiem roślin marihuany i tetrahydrokannabinolem (THC), jej głównym psychoaktywnym składnikiem.

Kannabinoidy te działają razem zapewniając wiele korzyści, a w tym:

• Ulga w bólu: Jedną z najmocniejszych właściwości medycznych CBD jest zdolność substancji do redukcji odczuwanego bólu.

Niezależnie od tego czy masz do czynienia z bólem stawów, czy bolącymi mięśniami, kremy do zastosowania miejscowego na bazie cannabis z pewnością ci pomogą. Produkty te skuteczne są również w przypadku leczenia wszelkiego rodzaju zapaleń.

• Głęboka relaksacja: Masaże są bardzo relaksujące – czy możesz sobie wyobrazić masaż z zastosowaniem cannabis, które samo w sobie również promuje głęboką relaksację?

Wiele osób twierdzi, iż po masażu cannabis odczuwa mniejszy stres, doświadcza zmniejszonego napięcia ciała i mniej negatywnych myśli.
Masaż cannabis odświeża również bardziej niż regularny masaż. Produkty oparte na cannabis tworzą rozgrzewające, uspokajające uczucie, które zwiększa wrażliwość skóry i łagodzi całe ciało.

• Brak efektów psychoaktywnych: Nawet przy zastosowaniu produktów THC, użytkownik nie doświadczy haju poprzez wchłanianie się balsamu przez skórę. Cannabis musi wejść w krew, aby można było odczuć jakiekolwiek efekty mentalne. Tak więc jazda samochodem po takim masażu jak najbardziej jest możliwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © THCLand.pl - Czyli informacje na temat marihuany, konopi, cannabis.