Pacjenci po amputacji

Cannabis to sprawdzony lek przeciwbólowy, który nie ma żadnych negatywnych skutków ubocznych, które powodują opioidy. Marihuana może również leczyć ból nerwowy, który jest wyjątkowo trudny do złagodzenia. Wiele stanów związanych z amputacją oraz bólem nerwowym należy do stanów przewlekłych, co sprawia, że marihuana jest wręcz idealną opcją leczenia.

Terapia cannabis może złagodzić te stany bez powodowania uzależnienia lub niebezpiecznych skutków ubocznych. Przedawkowanie opiatów może być śmiertelne, ponieważ hamuje działanie układu oddechowego. Cannabis blokuje doświadczanie bólu nerwowego, ale nie wpływa na akcję serca oraz oddychanie. Niemożliwe jest fizyczne przedawkowanie marihuany w jakiejkolwiek formie.

Produkty cannabis można stosować miejscowo w przypadku doświadczania miejscowego bólu. Dostępne są na rynku balsamy i oleje z zawartością marihuany, które można stosować bezpośrednio na miejsce, które zaboli. Zaletą produktów zastosowania miejscowego jest niemal natychmiastowa ulga w bólu. Kannabinoidy działają bezpośrednio na nerwy znajdujące się w danej części ciała i nigdy nie docierają do mózgu.

Miejscowe zastosowania medycznej marihuany są dobre w łagodzeniu bólu bez wywoływania jakichkolwiek właściwości psychoaktywnych. Możesz stosować takie produkty podczas pracy lub podczas jakiejkolwiek aktywności fizycznej. Nie powodują one haju, nie zaburzają funkcji poznawczych ani nie doświadcza się po nich nadmiernej senności.
Efekty marihuany są relaksujące i mogą się utrzymywać dłużej niż przy innych lekach. Po marihuanie nie doświadczysz też spadków nastroju.

Istnieje kilka różnych sposobów podawania medycznej marihuany w celu złagodzenia stanów lękowych. Kilka kropelek nalewki lub innego koncentratu może niemal natychmiast zneutralizować ostry atak lękowy. Inne formy marihuany mogą natomiast być wykorzystane do długotrwałego radzenia sobie ze stresem.

Leczenie marihuaną można łączyć z innymi technikami terapeutycznymi. Nie ma ku temu przeciwwskazań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © THCLand.pl - Czyli informacje na temat marihuany, konopi, cannabis.