Odpowiedni wybór nasion

Krótkie przypomnienie w jaki sposób wybrać odpowiednie nasiona marihuany.

Kiedy będziesz w momencie posiadania już całego sprzętu, który potrzebujesz do uprawy cannabis, przychodzi czas wybrania nasion.

Najpierw musisz zdecydować, czy chcesz uprawiać rośliny indica, które charakteryzują się efektami relaksującymi, czy rośliny sativa, dla których efekty skłaniają się bardziej w stronę energetycznych i optymistycznych.

Kolejnym krokiem jest upewnienie się, że nasiona, które sobie wybierzesz nadają się do uprawy w środowisku, w którym zamierzasz je zasadzić.

Odpowiednie nasiona powinny być twarde i pełne ciemnobrązowych plam. Za wszelką cenę unikaj nasion, które są blade, zielone lub popękane.

Kiedy kupujesz nasiona, większość z paczek, które dostaniesz posiadać będzie zarówno nasiona żeńskie jak i męskie. Nasiona, które kwitną i których pożądamy to nasiona płci żeńskiej.

Tak więc, aby zwiększyć szanse na uzyskanie dużych plonów, możesz kupić czysto żeńskie nasiona, które w świecie cannabis nazywamy nasionami feminizowanymi. Taki zabieg jest w stanie zwiększyć twoje szanse na uprawę rośliny żeńskiej do 95 procent.

Pamiętaj o wybraniu odpowiedniego sklepu. Trzymamy kciuki za twoją uprawę, powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © THCLand.pl - Czyli informacje na temat marihuany, konopi, cannabis.