Wskazówki dotyczące uprawy odmiany Cinex

Szczep konopi Cinex to rzadka odmiana występująca głównie w Holandii w formie suszu. Nasiona marihuany tej odmiany nie są dostępne u renomowanych producentów, ale miejmy nadzieję że to się zmieni. Różne ciekawe nasiona konopi dostaniesz na https://thc-thc.com, polecamy ten sklep w którym znajdziesz pewne szczepy.

Opis odmiany: Cinex to popularna sativa, która powstała poprzez skrzyżowanie odmian Cinderella 99 i Vortex. Wiadomo, że jest to mocna odmiana, która łagodzi ból i jednocześnie powoduje przypływ energii i ekstra skupienie. Owocowe – cytrusowe i ziemiste aromaty sprawiają, że Cinex jest idealną opcją dla osób, które szukają czegoś lekkiego i przyjemnego zarówno pod kątem aromatu i smaku.

Techniki uprawy: aby osiągnąć jak najlepsze plony polecamy uprawiać Cinex w szklarni lub indoor w hydroponice; opieranie się na szczepkach i metodach treningowych takich jak SOG pozwoli ci także sprawić, że rośliny niesamowicie się rozgałęzią; odmiana ta jest stosunkowo łatwa do przycinania, dzięki czemu jest popularna we wszelkiego rodzaju dużych produkcjach.

Czas kwitnienia: 7 – 9 tygodni.

Wydajność: umiarkowana do wysokiej.

Poziom trudności uprawy: łatwa.

Klimat: odmiana ta radzi sobie dobrze z nieco niższymi temperaturami, ale najbardziej lubi gdy temperatura plasuje się pomiędzy 65 a 80 stopniami Fahrenheita.

Indoor/ Outdoor: rośnie dobrze zarówno indoor jak i outdoor.

Karmienie: zalecamy umiarkowane ilości nawozów; w pierwszych tygodniach fazy wegetatywnej polecamy stosowanie nawozów ze zwiększoną ilością azotu, aby rośliny rosły zdrowe i silne i mogły z łatwością przejść w fazę kwitnienia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © THCLand.pl - Czyli informacje na temat marihuany, konopi, cannabis.