Palenie Marihuany Jako Pracownik Biurowy 

Czy można być fanem marihuany oraz pracownikiem biurowym? Czy jesteś mniej profesjonalny, jeśli palisz marihuanę? Osoby palące od zawsze mają złą reputację jako „leniwi” lub po prostu głupi. W mediach przedstawia się ich jako niemądrych i lekkomyślnych. Jednak każdy, kto regularnie pali marihuanę, wie, że nie jest to prawda a jedynie stereotyp.

Nie ma znaczenia, czy jesteś pracownikiem fizycznym, umysłowym, czy nie; palenie CBD nie zmienia twojego stanu psychicznego w taki sposób, że powoduje upośledzenie wykonywania twojej pracy najlepiej jak potrafisz.

Oczywiście, nie możemy powiedzieć, że THC nie wpływa w żaden sposób na wykonywaną pracę, ponieważ nie byłoby to rzeczowe umysłowo; natomiast większość palaczy zna swoje ograniczenia oraz ilość marihuany, którą mogą spożyć.

Palenie marihuany nie wpływa na zdolność większości ludzi do bycia profesjonalistami i pracowania w biurze. Ale dzięki kilku wskazówkom i sztuczkom, oto jak Ty również możesz zachować głęboki poziom profesjonalizmu, zachowując jednocześnie wybrany styl życia.

1. Zminimalizuj lub wyeliminuj zapach

Ten punkt jest pierwszy na liści, ponieważ jest to jedna z najważniejszych kwestii. Chociaż możemy kochać ten słodki zapach, nie jest on mile widziany w biurze. Sztuka polega na znalezieniu równowagi między smrodem a delikatnym zapachem.

Jeśli chcesz palić przed pracą, warto abyś zmienił swoje ciuchy tuż po skończeniu palenia.

2. Umyj dłonie

Jest to również kwestia zdrowia, więc ten podpunkt powinien być oczywisty. Mycie rąk mydłem pomoże zminimalizować zapach marihuany na dłoniach.

Oprócz mydła, sprawdzi się również każdy środek do dezynfekcji rąk.

3. Pamiętaj także o swoich oczach

Zaczerwienione oczy z pewnością są czymś, co chcesz ominąć. W wielu biurach brakuje zasad dotyczących zakazu palenia marihuany, ale mimo wszystko, nie chcesz prezentować się przed szefem z czerwonymi, przeszklonymi oczami. Chociaż znowu, powszechnie wiadomo, że na świecie jest mnóstwo świetnych produktów eliminujących efekt czerwonych oczu.

4. Upewnij się, że znasz zasady

Jeśli jesteś kierowcą lub prowadzisz pokrewną firmę obsługującą ciężkie maszyny, nie ma możliwości, abyś był bezpiecznym i szanowanym palaczem podczas pracy. Niektóre zawody nie pasują do palenia w pracy lub przed pracą.

Jeśli Twoja firma ma jakąkolwiek strukturę dotyczącą używania i konsumpcji konopi, upewnij się, że dobrze ją znasz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © THCLand.pl - Czyli informacje na temat marihuany, konopi, cannabis.