Snoop Dogg inwestuje w to co zna najlepiej: w marihuanę

bardzo-konopne-zdjecie-snoop-dog-marihuana

Firma rapera dołączyła do grona przedsiębiorstw inwestujących w start-upy i wsparła nowy start-up konopny, Eaze, o 10 milionów dolarów, co nie jest tak wielkim zaskoczeniem. Zaskoczenie, bynajmniej, leży w samym start-upie, który jest pierwszym w swoim rodzaju, który przyciąga takie zainteresowanie korporacyjnych inwestorów, zazwyczaj płochliwych, jeżeli mówimy o inwestowanie w marihuanę.

DCM przewiduje, że „rynek medycznej marihuany będzie nadal rosnąć, a z regulacyjnego punktu widzenia, nastąpi ruch w stronę deregulacji,” powiedział dyrektor w Quartz. „Sprawy rozwijają się znacznie szybciej niż się tego spodziewaliśmy.”

Podczas początkowych etapów w listopadzie, Eaze, wzrósł o 1.5 miliona dolarów, co pomogło w umożliwieniu ponad 30.000 zamówień medycznej marihuany.

Wszyscy klienci muszą być prawnie zweryfikowani pod względem posiadania recepty z przepisaną rośliną i muszą zamieszkiwać rejon, w którym użytkowanie medycznej marihuany jest legalne.

Business Wire opublikowało komunikat wydany przez dyrektora generalnego Eaze, Keith Mccarty, potwierdzający ich sukces. „Nowe fundusze pozwalają firmie się szybko rozwijać poprzez dalszą rozbudowę naszej technologii oraz budowanie nowych partnerskich aptek, w rejonach, gdzie marihuana jest legalna.”

Nie jest to pierwsze szaleństwo Snoop Dogga jeżeli chodzi o inwestowanie i z pewnością nie ostatnie. W ostatnich miesiącach zainwestował on również w inne start-upy technologiczne, takie jak Reddit oraz platformy obrotu giełdowego, Robinhood.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.

Komentarz do “Snoop Dogg inwestuje w to co zna najlepiej: w marihuanę”


Copyright © THCLand.pl - Czyli informacje na temat marihuany, konopi, cannabis.