sklep z nasionami marihuany xxl, thc-thc.com

Znaki, że przemysł marihuany będzie się stale rozwijać

marihuana-sport-deskorolka

Marihuana szybko uznana została za normalną i konwencjonalną, i tak samo dzieje się z przemysłem marihuany. W czasie powolnego wzrostu, konopne firmy tryskają energią.

Jest to dziwna mieszanka prawdziwej radości ze zwycięstwa chwastów nad ciemnymi siłami represji (przynajmniej w niektórych miejscach) i osób spacerujących z symbolem dolara w oczach. Jednak, czy nam się to podoba, czy nie – marihuana jest gorąc.

Nie ma nic lepszego niż dobry koniak trzymany w szklance podczas relaksowania się przed płonącym kominkiem, po ciężkim dniu na nartach. Przynajmniej tak utrzymywano. Magazyn AT raportuje jednak, że sprzedaż marihuany przekroczyła sprzedaż alkoholu w miesiącach zimowych w 2015 roku.

W USA marzec, który zawiera wolne dni w ramach przerwy wiosennej, zanotował najwyższą całkowitą sprzedaż marihuany (998.000$). Sprzedaż marihuany spadła o połowę w kolejnym miesiącu, śnieg stopniał, ośrodki narciarskie weszły w międzysezon, a marihuana nadal przewyższała sprzedaż alkoholu.

W sumie siedem sklepów w jednym z miast USA sprzedało ilość marihuany o wartości 8.300.000 dolarów w 2015 roku, płacąc miastu niezły podatek i opłaty w wielkości 200.000 dolarów.

Przemysł przyciąga nowy rodzaj celebrytów. Popularne postaci takie jak Snoop Dogg, Tommy Chong, Willie Nelson zostały skwapliwie przyjęte przez przemysł jako przyjazne marihuanie.

Mindy Segal, właścicielka MHC w Chicago, jest wielkim nazwiskiem w świecie ciast. Jest także autorką nagrodzonej książki kucharskiej „Cookie Love” i zdobyła nagrodę James Beard Foundation najlepszego cukiernika w 2012 roku. A teraz, zaczyna ona współpracę z Cresco Labs, które stworzyć ma linię słodyczy z marihuaną (zgodnie z licencją), w tym czekoladowe batoniki, muesli i granolę, gorącą czekoladę, gotowe mieszanki na ciasta i ciasteczka. Cresco zapewni wyodrębnione THC oraz inne składniki, a Segal użyje swoich umiejętności do stworzenia produktu finalnego, który będzie oznakowany także jej marką.

„Czuję, że jest to branża, która będzie się rozwijać w szybkim tempie. Czuję, że znajduję się w miejscu, gdzie wydarza się przyszłość,” powiedziała Segal. „Myślę, że jestem pierwszym rozpoznawalnym szefem kuchni, który ma wiarygodną reputację, aby przyjść i powiedzieć, wiesz co, wchodzę w ten rynek.”

Według pewnego czasopisma współpraca pomiędzy Segal i Cresco jest „częścią większego trendu, w którym firmy konopne podpinają się pod gwiazdy i główny nurt specjalistów, którzy wprowadzają nowe powietrze do prowadzenia tej działalności.”

sklep nasiona marihuany, konopi, cannabis, ganji, skunka, ak 47, thc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “Znaki, że przemysł marihuany będzie się stale rozwijać”


Copyright © THCLand.pl - Czyli informacje na temat marihuany, konopi, cannabis.