Nasiona i olej konopny dla ptaków

karmienie-ptakow-konopia-marihuana-dla-zwierzat

Jednym z najbardziej „słynnych” zastosowań nasion konopi na całym świecie, a największym rynkiem dla nasion konopi i oleju konopnego na całym świecie jest dziś jako pokarm dla ptaków. Wystarczy powiedzieć, że ptaki kochają nasiona konopi za ich wielką wartość odżywczą.

„Śpiewające ptaki popisujące się błyszczącymi piórami wśród innych ptaków,” – wiele takich historii można usłyszeć od ludzi, którzy karmią swoje ptaki nasionami i olejem z nasion konopi.

„Olej z nasion lnu nie zawiera wystarczającej ilości Omega 7. Omega 7 inaczej znany jako kwas palmitolejowy, która pomaga utlenić lu „wypalić” niewykorzystany tłuszcz. Jest to bardzo ważne, aby nasze ptaki nie były otyłe lub nie rozwijały tłuszczowych chorób wątroby.

Nie mam nic złego na myśli, uwielbiam olej z nasion lnu i uważam, że powinien być on częścią ogólnego „dobrego” tłuszczu w diecie naszych ptaków, ponieważ jest on niezwykle bogaty w kwasy tłuszczowe Omega 3. Ale moim zdaniem, nie powinien on być traktowany jako jedyne źródło oleju. Moim zdaniem, podczas podawania oleju z nasion lnu, powinien on być podawany w towarzystwie oleju z nasion konopi, w celu zapewnienia dostarczenia wystarczającej ilości GLA i kwasów tłuszczowych Omega 7.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © THCLand.pl - Czyli informacje na temat marihuany, konopi, cannabis.